BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Yorumlar çok fazla, hepsini okumam6ğmkamsız.. Kızlar bu dualardan fayda görüp kısmeti açılan var mı. Ben de öyle bir kısmet kapalılığı varki off taşa verse bu derdi taş çatlar neye elimi atsam kuruyor sürekli böğüre böğüre ağlıyorum

Arkadaşlar üstünden yıllar geçti ama ara ara hep aklımdaydı bu okuyamadığım dua. Kısmet bugüneymiş. O zamanlar okuyamadığım duayı az önce bitirdim. Bu kadar zaman sonra hakkınıza girmiş olabilirim beni affedin. Allah’ım şimdiki isteklerinizi, dileklerinizi yaşamayı nasip etsin. Gönlünüzden geçen her şey en hayırlı şekilde gerçekleşsin. İnşallah bana hakkınızı helal edersiniz. İyi bayramlar

Pekiii liste takibini yapabilcek biri var mı aramızda siteyi aktif kullanan ona göre başlardık okuma yapmak isteyenlerle

Merhaba uzun zamandır takip ediyorum bende bu platformu. Benm yaşım 27 . Ben de artık yuva kurmak istiyorum çocugum olsun istiyorm . Lütfen bana da okurmusunuz .

Merhaba uzun zamandır takip ediyorum bende bu platformu. Benm yaşım 27 . Ben de artık yuva kurmak istiyorum çocugum olsun istiyorm . Lütfen bana da okurmusunuz .
Rabbim gonlundekini hakkinda hayirli eylesin tez zamanda afiyetle kabul etsin. Ayni sekilde ben de dualarini beklerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…