BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Yasin Şerif icin
muhursuzpusula Gizemin duasi
Bismillahirrahmanirrahim
Ey herşeyi yoktan var eden, dilediğini dilediğine veren Rabbim! Senin herşeye gücün yeter. Sen herşeye kadir ve muktedirsin. Ya Vedud, Ya Cami, Ya Afüvv, Ya Mucib, Ya Azim. Allah'ım senin hikmetinden ve sonsuz gücünden, uçsuz bucaksız merhametinden şüphem yoktur. Gizem kulunun bilerek yada bilmeyerek yaptığı tüm günahlarını affet ya Rabbim. Sen gönlümdeki tüm dualarımı en iyi bilensin, sen tüm dualarımı hayra çıkar ya Rabbim. Benim için en hayırlısı ne ise onun tez vakitte gerçekleşmesini nasip eyle. Hayırlı, mutlu, huzurlu, sevgi, saygı, aşk dolu, maddi ve manevi bolluk ve bereket dolu bir yuva kurabilmemi nasip eyle Allah'ım. Kolaylaştır zorlaştırma Allah’ım. Verdiğin tüm nimetlere şükürler olsun. Ey kendisinden yardım isteyene yardım eden! Yâ Rabbi! Sana yalvarıyorum. Sevgili Peygamberin Muhammed aleyhisselamı araya koyarak, senden istiyorum. Ey çok sevdiğim Peygamberim Muhammed aleyhisselam, seni vesile ederek, Rabbime yalvarıyorum. Senin hatırın için kabul etmesini istiyorum. Ya Rabbi, bu yüce Peygamberi bana şefaatçi eyle! Onun hürmetine duamı kabul et! Bana ve birlikte dua ettiğimiz tüm arkadaşlarıma yardım et. Amin

S sibellcim canım ben bugün en geç yarın mazeretli olucam bu yüzden çok yorum yapmadım istersen yasinleri bitirip beni listeye alırsın olur mu ?

Gizem için okudum Allah kabul etsin inşallah

Yasin i Şerif icin
muhursuzpusula
asi_melek
S sibellcim
M Mandarins
@asi_melek Burcu nun duasi
Bismillahirrahmanirrahim. Allahümme salli ala seyyidina Muhammed. Ya fettah, ya vedüd, ya latif, ya cami , ya erhamerrahimin. Ya Rabbi Burcu kulunun dualarının kabul olmasına engel olan bütün günahlarını bağışla. Huzura,mutluluğa,mucizelere kavuşmasına engel olan tüm tıkanıklıkları yok et. Kolaylaştır, zorlaştırma. Sen ol dersen olur Allahım. Burcu kulunun kıymetini bilecek onu sevecek sayacak onunda seveceği helâl süt emmiş Allah korkusu olan hayırlı bir eş, hayırlı evlatlar nasip et duasının çok şükür oldu sevincini yaşamayı nasip eyle. Allahümme salli ala seyyidina Muhammed. Amin

Burcu için okudum

Canım çok fazla bildirim geliyo arada farkedemeyebiliyorum gruba girip bakıyorum :)

Gizem için okudum. Allahım kabul etsin

Yasin i Şerif icin
muhursuzpusula
asi_melek
S sibellcim
M Mandarins
S sibellcim Sibel in duasi

Bismillahirrahmanirrahim Allahim senin rahmetin çok geniş sen herşeye gücü yetensin senin rızan için hayirli yuva kurmak isteyen herkese burdaki arkadaslarima ve Sibel kuluna da tez zamanda hayırlı bir evlilik nasip et. merhametli sadakatli comert iyi niyetli biriyle kalplerini isindir ya erhamerrahimin Amin

Benim içinde dua okuyun lütfen herkes gibi benimde ihtiyacım var allah razı olsun

Gizem için okudum Rabbim duasını kabul etsin inşallah

Kendim için okudum Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…