BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

☀️☀️ arkadaşlar yeni duamız 51 tane salavatı mecule günlük okumaya Özen gösterelim lütfen🌺🌺🌺 şimdiden Allah kabul etsin dualarımızı🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Eki Görüntüle 2797294
Okunuşu: Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin salaten tehullü biha ukdeti ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim.
muhursuzpusula muhursuzpusula
asi_melek asi_melek
S sibellcim
M Mandarins
love_story love_story
☀️☀️ muhursuzpusula muhursuzpusula Gizem in duasi
Bismillahirrahmanirrahim
Ey herşeyi yoktan var eden, dilediğini dilediğine veren Rabbim! Senin herşeye gücün yeter. Sen herşeye kadir ve muktedirsin. Ya Vedud, Ya Cami, Ya Afüvv, Ya Mucib, Ya Azim. Allah'ım senin hikmetinden ve sonsuz gücünden, uçsuz bucaksız merhametinden şüphem yoktur. Gizem kulunun bilerek yada bilmeyerek yaptığı tüm günahlarını affet ya Rabbim. Sen gönlümdeki tüm dualarımı en iyi bilensin, sen tüm dualarımı hayra çıkar ya Rabbim. Benim için en hayırlısı ne ise onun tez vakitte gerçekleşmesini nasip eyle. Hayırlı, mutlu, huzurlu, sevgi, saygı, aşk dolu, maddi ve manevi bolluk ve bereket dolu bir yuva kurabilmemi nasip eyle Allah'ım. Kolaylaştır zorlaştırma Allah’ım. Verdiğin tüm nimetlere şükürler olsun. Ey kendisinden yardım isteyene yardım eden! Yâ Rabbi! Sana yalvarıyorum. Sevgili Peygamberin Muhammed aleyhisselamı araya koyarak, senden istiyorum. Ey çok sevdiğim Peygamberim Muhammed aleyhisselam, seni vesile ederek, Rabbime yalvarıyorum. Senin hatırın için kabul etmesini istiyorum. Ya Rabbi, bu yüce Peygamberi bana şefaatçi eyle! Onun hürmetine duamı kabul et! Bana ve birlikte dua ettiğimiz tüm arkadaşlarıma yardım et. Amin
Gizem için okudum

☀️☀️ arkadaşlar yeni duamız 51 tane salavatı mecule günlük okumaya Özen gösterelim lütfen🌺🌺🌺 şimdiden Allah kabul etsin dualarımızı🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Okunuşu: Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin salaten tehullü biha ukdeti ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim.
S sibellcim
M Mandarins
love_story love_story
asi_melek asi_melek
☀️☀️ M Mandarins Özge nin duası
Allahım Özge’nin aklındakini ona hayırlı kıl, yollarının birleşmesini nasip et. Engelleri kaldır, biraraya gelmelerini kolaylaştır Allahım. Hayırlı bir evlililik yapmasını, sağlıklı cocuklarının olmasını, vesveselerinden kurtulması, iç huzuru bulmasını nasip et.

S sibellcim
M Mandarins
love_story love_story
asi_melek asi_melek
Allahım Özge’nin aklındakini ona hayırlı kıl, yollarının birleşmesini nasip et. Engelleri kaldır, biraraya gelmelerini kolaylaştır Allahım. Hayırlı bir evlililik yapmasını, sağlıklı cocuklarının olmasını, vesveselerinden kurtulması, iç huzuru bulmasını nasip et.
Özge için okudum rabbim kabul etsin inşallah🌸
Bu arada hayırlı kandiller arkadaşlarımmm rabbim her birimizin hayırlı muratlarını tezden kabul etsin inşallah ✨✨✨🤲

S sibellcim
M Mandarins
love_story love_story
asi_melek asi_melek
☀️☀️ love_story love_story Özlem in duasi
Bismillahirrahmanirrahim
Ey herşeyi yoktan var eden, dilediğini dilediğine veren Rabbim! Senin herşeye gücün yeter. Sen herşeye kadir ve muktedirsin. Ya Vedud, Ya Cami, Ya Afüvv, Ya Mucib, Ya Azim. Allah'ım senin hikmetinden ve sonsuz gücünden, uçsuz bucaksız merhametinden şüphem yoktur. Özlem kulunun bilerek yada bilmeyerek yaptığı tüm günahlarını affet ya Rabbim. Sen gönlümdeki tüm dualarımı en iyi bilensin, sen tüm dualarımı hayra çıkar ya Rabbim. Benim için en hayırlısı ne ise onun tez vakitte gerçekleşmesini nasip eyle. Hayırlı, mutlu, huzurlu, sevgi, saygı, aşk dolu, maddi ve manevi bolluk ve bereket dolu bir yuva kurabilmemi nasip eyle Allah'ım. Kolaylaştır zorlaştırma Allah’ım. Verdiğin tüm nimetlere şükürler olsun. Ey kendisinden yardım isteyene yardım eden! Yâ Rabbi! Sana yalvarıyorum. Sevgili Peygamberin Muhammed aleyhisselamı araya koyarak, senden istiyorum. Ey çok sevdiğim Peygamberim Muhammed aleyhisselam, seni vesile ederek, Rabbime yalvarıyorum. Senin hatırın için kabul etmesini istiyorum. Ya Rabbi, bu yüce Peygamberi bana şefaatçi eyle! Onun hürmetine duamı kabul et! Bana ve birlikte dua ettiğimiz tüm arkadaşlarıma yardım et. Amin

S sibellcim
M Mandarins
love_story love_story
asi_melek asi_melek
Özge için okudum 🌺

S sibellcim
M Mandarins
love_story love_story
asi_melek asi_melek
☀️☀️ love_story love_story Özlem in duasi
Bismillahirrahmanirrahim
Ey herşeyi yoktan var eden, dilediğini dilediğine veren Rabbim! Senin herşeye gücün yeter. Sen herşeye kadir ve muktedirsin. Ya Vedud, Ya Cami, Ya Afüvv, Ya Mucib, Ya Azim. Allah'ım senin hikmetinden ve sonsuz gücünden, uçsuz bucaksız merhametinden şüphem yoktur. Özlem kulunun bilerek yada bilmeyerek yaptığı tüm günahlarını affet ya Rabbim. Sen gönlümdeki tüm dualarımı en iyi bilensin, sen tüm dualarımı hayra çıkar ya Rabbim. Benim için en hayırlısı ne ise onun tez vakitte gerçekleşmesini nasip eyle. Hayırlı, mutlu, huzurlu, sevgi, saygı, aşk dolu, maddi ve manevi bolluk ve bereket dolu bir yuva kurabilmemi nasip eyle Allah'ım. Kolaylaştır zorlaştırma Allah’ım. Verdiğin tüm nimetlere şükürler olsun. Ey kendisinden yardım isteyene yardım eden! Yâ Rabbi! Sana yalvarıyorum. Sevgili Peygamberin Muhammed aleyhisselamı araya koyarak, senden istiyorum. Ey çok sevdiğim Peygamberim Muhammed aleyhisselam, seni vesile ederek, Rabbime yalvarıyorum. Senin hatırın için kabul etmesini istiyorum. Ya Rabbi, bu yüce Peygamberi bana şefaatçi eyle! Onun hürmetine duamı kabul et! Bana ve birlikte dua ettiğimiz tüm arkadaşlarıma yardım et. Amin
Özlem için okudum 🌺

Selamun aleyküm canlar benim halam var bekar onun niyetiyle dua grubunuza dahil olabilir miyim?

X