Bebişlerin odası/yatağı/kıyafetleri hazır mı

Benim 2. hamileliğim, ve birincisinde bebeğimin odasını herşeyini hazırlamıştım 7 aylıkken. Lakin gezmeğe gitdiğimiz yerde sadece sağlık ocağı vardı rahatsızlanmıştım önce oraya gitdim bebeğimin kalp atışlarını alamadılar, gece eve döndük sabah hastaneye gideriz diye ve sabaha kadar uyumadım bebeğimin odasında ağladım o günü unutamam o yüzden biraz geç almak istiyorum, çünkü onun eşyalarına sanki kokusu varmış gibi kokup kokup ağlamak çok kötü. Ayrıca merak etmeyin Allah'ıma şükür sorun olmadı bebeğin suyu azalmış sıkıntıya girmiş 1 hafta hastanede yatdıkdan sonra düzeldi, şimdi aslan gibi 9 yaşında.

kızlar ben de çook az uyuyorum bazen sabahlara kadar oturuyorum.
bu arada biz kızımıza yatak aldık biliyorum çok erken ama işte ilk heycan park yataklardan aldık çook kullanışlı görünüyor hem bebeginiz büyüyünce yer kaplamaz yatagı toplayıp kaldırabiliyosun çook güzel sizede tavsiye ederim hamaklı banyo küveti aldık oda çok kullnışlı bebegi düşürürüm korkusu yaşanmaz çünkü hamaklı yeni dogan takımı bakım seti vb eşyalar aldık hiç belli olmaz belki erken dogum olabilir diye genel ihtiyaçları alıyoruz. :sm_cool:

bende park yatak alıcam kızlar sordum 140 da var 200 de var birkaç yere bakmak lazım fiyatlar değişiyor

takvim oluşturma için yardım istiyorum ne yapmamız gerekiyor sırasıyla yazarsanız sevinirim.

kızlar ben internetten bi siteden aldım çook güzel ve 109 ytl aldık çok uygundu internetten tüm sitelerden aradım ve güvenilir 2 gün içinde geldi ama park yataklar çokk çeşitleri var. fiyatta değişiyor

kızlar ben internetten bi siteden aldım çook güzel ve 109 ytl aldık çok uygundu internetten tüm sitelerden aradım ve güvenilir 2 gün içinde geldi ama park yataklar çokk çeşitleri var. fiyatta değişiyor

fiyatı gayet iyi merak ettim fotoğrafını koyabilirmisin acaba?

bu arada bebeğin kıyafetlerini yıkadın mı,ben bugün kutularından çıkardım sıra yıkamaya geldi,omo baby aldım inşallah memnun kalırım.

yok canım kıyafetlerini yıkamadım bi kaçtane eşya var onu alayım yıkayacagım ömrüm bu arada fotg nasıl yollayabilirim. tam bilmiyorum söylersen yükleyebilirim hem küvette var gönderirim

bu küvettide 75 ytl aldık hamaklı çok ii görünüyor bebeginizi ilk aylarda banyo yaptırırken düşürme korkunuz olmayacak sizde hamaklı küvetler alın kızlar.

çok oldu biliyorum ama merak edenler için gönderdim resimleri bide ana kucagı var onuda 29ytl aldım bu son kızlar

ben set şeklinde alıcam çanta+ana kucağı+alt açması+kanguru hepsi bir arada oluyor ondan istiyorum.

omrum arada kaynadi galiba bebegin dogum tarihini yazda yapalim senin gebelik takvimini hadi bekliyorum disari cikicam cikamiyorum seni bekliyorum :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…