Bebişlerin odası/yatağı/kıyafetleri hazır mı

caım ben deter.da Omo baby,yumuşatıcı da Yumoş baby kullandım..bu ürünlerin üzerinde Sağlık Bakanlığından onaylı ve Bebeklere özel yazısını görebilirsin..Birkaç arkadaşım bu ürünleri uzun zamandır kullanıyor ve cok memnun..misler gibi kokuyor hemde :) birde Hacışakir'in yine bebekler için çıkardığı lavantalı sabun tozu var,oda güzelmiş..onuda aldım ama henüz kullanmadım..

bende omo baby aldım ama yumuşatıcı konusunda kararsız kaldım.yumoş baby alırım bende.

Vallahi ben hiç birşey yapmadım daha
Bir tek babannenin ördüğü süveterler var :)
Önce park yatak diyordum , gidip bakınca , görünüşlerini hiç beğenmedim.Normal karyola alıcam sanırım,asansörlü.Kıyafet deseniz aynı hiç bir şey yok, ama Omo baby miz var,biz kullanmaya başladık:)

arkadaşlar carrefur da çok ucuz çok kaliteli ve çok güzel zıbınlar tulumlar bodyler falan var,bir de lcw de çok indirim var,ben bebeğimizin seneye kışa giyeceği hırka pantolon falan aldım,(hırka 9 ytl-pantolon 10-elbise 24 ...)

BİZDE BEBiŞiMiZ iÇİN CİCİLER ALMAYA BAŞLADIK.
ÇOK GÜZEL PATİK AYAKKABILARI VAR :)) KIYAFETLERİ VAR.
MART AYI ORTALARINDA MOBiLYA BAKMAYA ÇIKACAĞIZ.
BU HEYECANLARI PAYLAŞABiLMİŞ OLMAK ÇOK GÜZEL.
ALLAH İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAH.

aldıklarını resımlerını bızımle paylasırsınn

amın

Kizlar ne dersiniz aldigimiz cicilerin resimlerini cekip koysak buraya hem paylasim olur hemde fikir ediniriz.

amin canim. Nerelerdesin uzun zamandir görüsemedik. izne ayrildinmi. daha nasilsin???

izne ayrıldım güzelim bu hafta
artık evdeyim
gerçi biraz zaman zor geçiyor ama alışıcaz
bebeğimin odası ile ilgileniyorum
bitti sayılır herşeyi
önümüzdeki hafta artık çantamızı hazırlıcam
sen nasılsın
bebişin nasıl?

kızlar aldığımız yatakların içine sermek için uyku seti varmı bebeklere göre siz ne serceksiniz?

iyi iyi, evde dinlenirsin. Ilk önceleri zaman gecmiyor ama 1-2 hafta icinde alisiyorsun, hatta iyiki evdeyim diyorsun. Hele hele sabahlari erken kalkmak zorunda olmayinca insana bayagi iyi geliyor, herseye yavas yavas yapiyorsun.
Ben iyiyim cok sükür, bebisde iyi teyzesi. Bugün kiyafetlerinin yarisini yikadim, onlar kuruyunca ötekileride yikicam. Onun disinda herseyi hazir, bir oto koltugu eksikti ismarlamistik oda geldi. Burada mecburi, arabaya onunla koyabilirsin.
Ben kendi cantami zaten coktan hazirladim, bebisinkinide simdi kiyafetlerini ütüleyince koyucam.
Varya bugün kiyafetleri asarken bir tuhaf oldum, mini mini seyler ya, esim diyorki coraplari nasil asicaz cok kücükler. Fakat insan müthis bir haz aliyor. Allah evlat sahibi olmayan herkese nasip eder bu duygulari insallah.

bu arada bende yoktu makine aldım hepsi birikince bende aldığım herşeyi ekleyeceğim buraya kocam anlamıyo hiç birşeyden sizden yorum beklerim :))

arkadasim oda ne. Burada herseyin ismi farkli oldugu icin ne sordugunu anlamadim.

canım şimdi biz yatak alıcazya onun içine sermek için yastık çarşaf olarak nasıl bişey alıcaz onlar set şeklinde yani takım olarak satılıyor mu acep?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…