Bebişlerin odası/yatağı/kıyafetleri hazır mı

aynen bizimkilerde gidin siz beğenin biz burdan parasını gönderelim dediler geçen bir yere baktık 2400 ytl den başlıyo odalar bide maskoya bakıcam orda daha uygun diyolar bilmiyorum

aynen bizimkilerde gidin siz beğenin biz burdan parasını gönderelim dediler geçen bir yere baktık 2400 ytl den başlıyo odalar bide maskoya bakıcam orda daha uygun diyolar bilmiyorum

biz daha hiç bakmadık ama 2400 ytlden başlıosa ortalama 3500 ytl yi bulur bebek odası,ayy çok pahalı geldi bana yawwCADIARZU

biz daha hiç bakmadık ama 2400 ytlden başlıosa ortalama 3500 ytl yi bulur bebek odası,ayy çok pahalı geldi bana yawwCADIARZU

yaa bizde bir yere baktık bilmiyorum ya orası çok pahalıydı yada o fiyatlar arası ama çok güzeldi valla gözüm onda kaldı

İstanbuldaki anne adayları, yatak ve araba en ucuz Haşim işcanda var oraya bakmadan almayın derim...

ben haşim işcana baktım
e.öününde irem bebe var,orda da nakitte %30 indirim yapıyorlar,aklınızda bulunsun

ben stork marka park beşiği ve döşeğini ve kraft(505 modeli,4 tekeri 360 derece dönen, 3 pozisyon yatan,çift yönlü kullanılan modelden,bir de ayak koruması ve yağmurluk hediyeli ) bebek arabasını irem bebeden 310 ytl ye aldım

Selam kızlar,
biz bebeğin odasına alt açma bölümü olan büyüyen karyola ve 3 kapılı dolap aldık.daha doğrusu annemler hediye aldılar:) peşinde 1.350 ye aldık..10 gün içinde gelicek inşallah.

En sonunda gul kokuluma oda takimini aldik.Beyaz bir takim.Odasi pembe olucagi icin susleri falan hep pembe olacagi icin mobilyasini beyaz aldim.Besigi komidini ve buyuk elbise dolabi ve birde duvara monte edilcek rafi var takimin icinde.Cok tatli olucak kizimin odasi.Subatin sonunda gelicekmis.Mobilya gelmeden boyasini ve halisinida halledicez.Kizimin odasi pembe beyaz olucak insallah.Birde parkini aldik.Onunda nevresimi ve basindaki susu falan alinacak daha.Daha alinacak cok sey var kuzumaaaa.

Evet canim Belcikadayim.Turkiyede olsaydim pembe oda takimi alicaktim ama burda o kadar satafatlisi yok.Suslerle kendin yapiyorsun dizayni falan.O yuzden beyaz aldim halisi odasi pembe olucak susler falanda.

Sen ne yaptin aldinmi canim.

canım bız tayın cı oldugumuz ıcın ..yazlarıda aılemın yanında gıdecegım ıcın park yataklardan almayı dusunuyorumm..

bebek ıcın ayrı bır oda dusunmuyorum

Haklisin canim tayin oldumu zor oluyo.Babam ogretmen oldugu icin ordan iyi biliyorum.En iyisi park yatak bencede.

Evet geliyoruz canim.Cok sukur esim cok dusunceli ne zaman dayanamasam sikilsam hemen gonderiyo Turkiyeye.Ama ben artik onsuz gitmek istemiyorum.Insallah yazin gelicez bakalim hemde arabayla.Ilk tecrubem olucak arabayla.Birde bebisim olucak 3 aylik kizimla gelicez bakalim umarim sorunlu gecmez yolculugumuz.Bu arada biz Bursaya geliyoruz siz nerdesiniz canim.

kızlar bugün oğlum için alışveriş yaptık babasıyla.hastane çıkışı aldım,taraftar tulumu aldım(fenerbahçe),emzik,havlu,emzirme yastığı,derece,tırnak makası,banyo için termometre,pijama takımı çıtçıtlı badiler,patik,şapka ağzını silmek için mendiller çoğu şeyi hazır.sıra onları yıkayıp ütülemeye geldi.hepsini yaydım odaya onları seyrediyorum...

ayy kizlar siz boyle konusdukca ben cok heyecanlaniyorum sanki hemen dogcakmis gibi herseyini hemen halletmek istiyorum...

Kızlar gece uykuları kaçan varmı her gün gecenin yarısı kalkıp evde dolaşmaktan bıktım ya.

ben varım:)) ben kalkmıorum ama yatakta bir o tarafa bir bu tarafa dön dur bütün gece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…