Bebişlerin odası/yatağı/kıyafetleri hazır mı

park yatagın yatakla bereber mı aldınız yatagını sonradan mı
ben sordugumda yataksız dı

bu küvettide 75 ytl aldık hamaklı çok ii görünüyor bebeginizi ilk aylarda banyo yaptırırken düşürme korkunuz olmayacak sizde hamaklı küvetler alın kızlar.

bu ürünü e-bebek te görmüştüm gerçekten çok rahat gözüküyor,
ben normal fileli küvet almıştım,sonra bunu gördüm:KK43:
güle güle kullanın canım

--------------------------------------------------------------------------------

omrum canim bu linki al ve kontrol paneline gir ordan profil ayarlarina gir en asagida gebelik ve kilo takipi yaziyo o kutuya koy bu linki.Umarim yapabilirsin olmazsa yine anlatirim canim. canım rica etsem benımkınıde yaparmısın cok ugrastım ama olmadı 25 nisan dogum tarıhı

KIZLAR HAŞİM İŞCAN NEREDE BİLEN VARSA CEVAP YAZARSA SEVİNİRİM.

haşim işcan Aksarayda canım
e.öününde aksaraya giderekn
bi alt geçit var mutlaka geçmişsindir,
karşılıklı bisiklet satılan bi geçit,
haşim işcan orası

ben gittim,peşin alımlarda güzel indirim yapıyorlar

haşim işcan Aksarayda canım
e.öününde aksaraya giderekn
bi alt geçit var mutlaka geçmişsindir,
karşılıklı bisiklet satılan bi geçit,
haşim işcan orası

ben gittim,peşin alımlarda güzel indirim yapıyorlar

Teşekkür ederim canım ben orayı biliyordum zaten Fatih'e giderken alt geçitte Saraçhane diye biliyordum ben orayı. Haşim İşcan diyince anlamadım.

Kızlar birde Sümer Baby de çok güzel mobilyalar var bebişlerimiz için bugün internetten inceledim. Çok hoşuma gitti bakıcam bakalım fiyatları nasıl? Bizimde araba ve yatak kaldı onlarıda alınca artık bitecek. Bebek doğduktan sonra ihtiyaçlarımıza göre tekrar bakarız eksiklerimize.

Aldigim oda takimi ve parki anca 7 martta gelicekmis sinir oldum.Bu siralar gelir diye hevesli hevesli susler aldim durdum.Isin yoksa 2 hafta bekle :KK43:

Benim oda takımımda ocak sonu gelicekti ama bu haftasonuna kadar kaldı..cumartesi gelmiş olucak kesin dediler ama sinir oldum.bütün kıyafetleri ütülendi mobilya bekliyoruzzzz..

arkadaslar ne güzel hepiniz bebislerin kiyafetlerini yikayip ütülemissiniz.Ben kac zamandir kiyafetleri yikamak icin sabun tozu ariyorum ama maalesef burada yok. Artik internetten arastirtim özel bebekler icin olan bir deterjanla yikicam daha dün anca buldum. Siz eldemi yikadiniz yoksaki makinayami attiniz?

arkadaslar ne güzel hepiniz bebislerin kiyafetlerini yikayip ütülemissiniz.Ben kac zamandir kiyafetleri yikamak icin sabun tozu ariyorum ama maalesef burada yok. Artik internetten arastirtim özel bebekler icin olan bir deterjanla yikicam daha dün anca buldum. Siz eldemi yikadiniz yoksaki makinayami attiniz?

canım be hepsini makinada yıkadım
sonra bir güzel ütüledim
minik minik hepsi o kadar cici ki
sağlıkla gelsin bebişlerimiz...

Ben hepsini hassas ve düşük devirde makinaya atıp yıkadım...makine atılmaz denilenleri bile..hiçbirşey olmadı..:)

yumuşatıcı ne kullandınız,ana çoçuk sağlığındaki doktor yumuşatıcı kullanmamızı önermiyor.

X