Bebişlerin odası/yatağı/kıyafetleri hazır mı

ben gecenlerde sadece bişey almak için o hevesimi yaşıyım diye gittim bir tulum aldım sağolsun annem herşeyi almış ve almaya devam ediyo ilk torun olunca bişey almama fırsat bırakmıyo:)

ben gecenlerde sadece bişey almak için o hevesimi yaşıyım diye gittim bir tulum aldım sağolsun annem herşeyi almış ve almaya devam ediyo ilk torun olunca bişey almama fırsat bırakmıyo:)
,oohh ne guzel yaaa

herseyı aılen alıyorrr

,oohh ne guzel yaaa

herseyı aılen alıyorrr

öyle valla allh razı olsun onlardan hakları ödenmez bide o kadar eşyayı memleketten buraya gönderecekler çoook ballıyım valla:)

ferda ben bu tip kayrola değilde daha sonra büyüyen kayrolalarıdan bakıyorum iki gün sonra bidaha değiştirmek zor olur isersen bide onlara bak

,oohh ne guzel yaaa

herseyı aılen alıyorrr

öyle valla allh razı olsun onlardan hakları ödenmez bide o kadar eşyayı memleketten buraya gönderecekler çoook ballıyım valla:)

ferda ben bu tip kayrola değilde daha sonra büyüyen kayrolalardan bakıyorum iki gün sonra bidaha değiştirmek zor olur istersen bide onlara bak

ben oda aldım kızıma ama yazlığa almam lazım e 2. masraf olacağı için çok pahalı bir şey de istemiyorum
kullanışlı olsun yeter...

bende oda takımlarına bakıyorum sen nerden aldın ve kaça aldın çok pahalılarda

bende oda takımlarına bakıyorum sen nerden aldın ve kaça aldın çok pahalılarda

canım ya benimki standart bir şey değil
daha bebişim 4 aylıktı dedesi yaptımış
benim bebişim ilk torun o yüzden ben ciddi bir masraftan kurtardılar...
1500-2000tl civarı biliyorum ben tam takımları....

nasılsınız bugün...
bizim abimizin karyolası ve dolabını artık kardeşi kullanacak.bunun için biz abimize genç odası aldık...
almadığım bez ve şampuanı kaldı.markete gittikçe onlarıda alıcam

bizimkini anneannesi alacak( burda torun oldumu kız tarafına yüklenirler sanki sırf onların torunuymuş gibi bütün alınacakları onlardan bekler erkek tarafı) annemde büyüyen beşiklerden almayı düşünüyor.

bencede saçma ama adetmiş.sevmeye bakmaya gelince önde gider erkek tarafı alınacaklara geldimi bir adım geride dururlar

İstanbuldaki anne adayları, yatak ve araba en ucuz Haşim işcanda var oraya bakmadan almayın derim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…