Bebek Beslenmesi Bebişlere Bugün Ne Yedirdiniz?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
ipek akşam yemeğinde 1 kase ezogelin çorbası
4/3 parça bonfle,1 dilim patates
2 kaşık tavuk göğsü(tatlı)
130cc mama içti ve yattı
amma yemiş cadı yaaaa

kahvaltı ettiremiyoruz sıpaya ya kaç gündür.saatler ileri alındı ondan mı ne.düzeni bozuldu.

Günaydın..
Biz az önce yumurta,peynir,ceviz,zeytin ve ıhlamurdan oluşan kahvaltımızı yaptık..Bugün doğumgünümüz:)bir sürü hazırlığımız var,o yüzden foruma giremeyiz sanırım..öğlen balık çorbası yiyecek yiğit..akşamada bakıcaz artık..pastasından da tattırıcam oğluşuma..herkese güzel bir gün diliyoruz...

yeni yaşı hayırlı olsun yiğidin,Allahım uzun ömürler versin

yeni yaşı hayırlı olsun Allah sağlıklı huzurlu ömürler versin. iyiki doğdun Yiğit

ipek sabah kahvaltısını yarım yamalak yedi
uyudu
uyanıva yarım armut ve yarım muzunu da yarım yamalak yedi
1 tane günkurusu yedi...

yiğitin doğum günü kutlu olsun, nice mutlu yaşalara
inşallah partiniz güzel geçer
defne sabah 4 zeytin, peyaz peynir, günkurusu, tahinpekmez, biraz ekmek ve ıhlamurla kahvaltı yaptı
daha versek yiyecekti sanki ama fazla geldi bana vermedim
biraz dışarı çıktık, bir kavanoz meyve yedi 3,5 saat sonra falan
eve gelince de emip uyudu
akşama bulgur pilavı var, ondan vereceğim

ayyy füsfüs bulgur pilavı dedin benim canım çekti walla
yapiim da yiyim bari:))))

ayyy füsfüs bulgur pilavı dedin benim canım çekti walla
yapiim da yiyim bari:))))
yap yap ben de çok severim
bizim bulgur köyden geliyor, bu senekini pek beğenmedim, şöyle ağız tadıyla bir yiyemedim ama olsun artık
ipeğe de veririm belki naniknanik
beni üzmezse...
:roflol::roflol:ver annesi o da yesin yazık, üzmeyecekmiş bir daha seni

yaptım walla,pişiyor şimdi
ohhhh afiyetle yicem...
ipek uyudu,hemen uyanmaz şöyle 6 ya kadar falan uyursa ona da vercem yerimseniben

doğum günü kutlu olsun canım bebişinin
sabah kahvaltısını babaannesi yaptırdı sonra dışarı çıktık yolda muz aldık yanımıza ama yarısını anca yedi eve geldiğimizde tavukulu kerevizi yedi ve uyudu

Sabah Çınar kahvaltı yapmadı. Dışarıya çıktık hava güzeldi. Şaşkın oğlum uyudu ve geri döndük. Uyanınca bende tavuklu portakallı kereviz yapmıştım. 1 su bardağı yemesi gerekliyken zar zor bir çay bardağına yakın yedi. Eeeee diye böğürdü uyumak istiyor ama uyuyamıyor. Uyanınca biraz meyve yediririm. akşam içinde kıymalı, prinçli semizotu yaptım yoğurtla onu yedirmeye çalışacağım

bak çınara yaaaa
o kereviz yenmez mi klava:
hem de portakallı
gönder annesi ben yerim walla

ah ah kahvaltı etmiyor bir haftadır,gece mama da vermedim kahvaltısını etsin diye ,tık yok. domatesin suyundan içti sadece,bir de zeytin yedi.az tuzlu zeytin buldum bu arada,hem de yumuşak,mar.bir. tenekede.
öğlen yoğrtlu bir çorba,daha doğrusu kıymayı soğan ve sarmısakla az çevirip yüksük makarna attım içine,pişince püre gereciyle ezip yoğurt kattım,ezmemek gerek artık ama huysuz bu ara sorun cıkarmasın diye ezdim.
akşam da kıymalı ezogelin.

oglum bugün kahvaltida biraz ekmekle beraber kuymak, 2 adet zeytin, 1 tatli ka$igi pekmez, biraz da nesguik icti..
ara ögün olarak kendi mayaladigim yogurtla meyveli yogurt hazirladim 1 kase..yaridan fazlasini yedi..
öglen birkac ka$ik yogurtlu ispanak ve yine birkac ka$ik makarna..
ak$ama dogru yarim kase sulu köfte ve biraz da makarna yedi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…