Bebek Beslenmesi Bebişlere Bugün Ne Yedirdiniz?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Taylan da ıhlamur içiyor şekersiz bende bebek çayı aldım elmalı ama sevmedi portakal suyuda içmiyor sadece ıhlamur.ıştah kesme olayına gelince zaten son zamanlarda kötü iştahı.

badem ceviz kabak çekirdeği vs kısmındaki vs nedir ?fındık mı? hergünmü veriyorsunuz? bir de ne zaman başlamıştınız kuruyemişlere?kabuklarını çıkarmasam olmazmı? çok sordum kusura bakmayında annem zır zır hergün kuruyemiş vermiyormusun diye arayıp duruyo* tvde mi duymuş ne ...
ıhlamuru kesiyorum bende hemen iştah çok azaldı birde kiloa alımı durdu((

Badem, ceviz, kabak çekirdeğini hergün meyvesine karıştırıyorum ben. Haftada bir günde çay kaşığının ucuyla antioksidan olduğu için kara üzüm çekirdeğinin toz halini veriyorum

Badem, ceviz, kabak çekirdeğini hergün meyvesine karıştırıyorum ben. Haftada bir günde çay kaşığının ucuyla antioksidan olduğu için kara üzüm çekirdeğinin toz halini veriyorum

teşekkürler xeno. yarın vereyim balkabağımın çekirdekleri duruyo.
aynı bizim mama sandalyemizden :))) oğlum nefret ediyor oraya oturmaktan artık bende etmeye başladım ((

günaydın kknın en tatlı anneleri
ipek organik kahvaltı karışımını yedi bu sabah
şimdi yerlerde tepiniyor,çok fena olacak bunlar yaaa,daha yeni emeklemeye başladı
istediği zaman çok hızlı olabiliyor(( artık sürekli peşindeyiz napalım...

Canım organik kahvaltı dediğin milupanın kavanozda olanı mı?? içine birşeyler ekliyormusun??

teşekkürler xeno. yarın vereyim balkabağımın çekirdekleri duruyo.
aynı bizim mama sandalyemizden :))) oğlum nefret ediyor oraya oturmaktan artık bende etmeye başladım ((

Çınar'da nefret ediyor. Hatta nefretinin boyutunu anlayın diye o resmi koydum profilime.. Saçını çekip ağlıyor dağıtıyor saçı başı..klava:klava:

ayyy emekliyor mu, maşallah ipeğe
yerim onu yaaaa
sizin için zor günler başladı desene, ordan burdan toplarsınız artık cimcimeyi
en çok da tv sehpasından

xenocum toz kahvaltı mamaları var ya, kaşık maması, suyla hazırlanandan
ülkerin var, organik, şekersiz, üzüm suyuyla tatlandırılmış
meginin ki ondan sanırım, ben de ondan kullanıyorum
dün bitmiş bizimki, burda da yok zaten, ben de artık almayacağım
normal insan kahvaltısına başladı zaten bizimki:))
artık öyle yesin, yok mama falan:)

Maşallah. Zorlu günlerin ilk etabına hoş geldin demek o tepinmeler. Biz tehlikeli olabilecek herşeyi kaldırdık ama sehpanın üzerindekileri annem kaldırmadı. Ben bebekkende kaldırmamış başka evde dikkatimi çeker dağıtırım ortalığı diye. Sadece sephaların üzerindeki örtüleri küçülttük çekip hepsi kafasına inmesin diye :))) gamyoncuiremsu

İçine peynir filan karıştırıyormusun???cokacimcoook

evet canım ben 1gün cicibebe 1 gün ülkerin organik kahvaltı karışımını(toz halinde olan) veriyorum
toz halinde olanın da içine peynir-pekmez-ceviz ya da badem karıştırıyorum

Allah iyiliğini versin füsfüs yaaa
normal insan kahvaltısına çok güldüm walla:)))))
ne yiyor mesela cimcime normal insan kahvaltısında:)))hangi miktarlarda bi de

ben çok kullanırım canım o lafı, normal hayatımda da:)))
annem zeytin yapmıştı, yeşil 3 tane ondan yiyor
beyaz peynir, gün aşırı yumurta
1 tane günkurusu, haşlamıyorum artık, minik minik kesiyorum, yiyor
tahin pekmez karışımına da minik minik ekmek batırıp veriyoruz, 1 dilimi bulmuyor bile
arada da kaşıkla veriyorum, yanında da ıhlamur içiyor

maşallah afiyet olsun kuzuya.. Normal insan lafını bende çok kullanırım. Bir keresinde hatırlamıyorum ben ama kuzenim durur durur onu söyler Ankarada benzincide normal insan benzini fulleyin demişim kopmuş. Ağzına sakız etti hala söyler durur.

Bunların adeti başkasının elinden çöp bulsa yemek. Çınar'ın makarnasını tereyağlı yumurtalı ve kepekunlu ben yaptım. Vakit yaratırım yaparım veya yaptırırım diyorsan tarifini veririm..

Bende kahvaltısına siyah üzüm çekirdeği katıyorum,toz haline küçük 10 lu paketlerde satılıyor.Geçenlerde apartmana lösevden dergi gelmişti oradada kullanmamızı öneriyorlar hatta şuanda yazdıklarına göre tedavi aşamasındada kullanılıyormuş.Bugün ben hasta olduğum için banada yarasın diye tavuk suyuna sebzeli çorba yaptım Taylan mışıl mşıl uyuyor uyanınca yiyecek.

bu aralar oğluşum biraz huysuzlandı diş çıkarıyo sanırım
kahvaltı yapmadı yoğurdunu yemedi meyve yemedi sadece şu saate kadar sebze çorbası yedi onuda zar zor emmekte fazla istemiyo

selam kızlar
sabah kahvaltı karışımını yedi sonra meyveli pudingden yaptım ama 3 kaşık anca yedi (emeğime yazma valla ) uyudu ama 10 dakka uyumadı sonra dün yaptığım şehriyeli yeşil mercimek verdim birazını bıraktı sonra dışarı çıktık dolaştık geri gelince meyveli yoğurt yedi uyudu uyandığında tavuklu kereviz yaptım bakalım yicek mi

dip not: kuzenimin ikizleri var 2 yaşına kadar emzirdi onları hatta bıraktırmasa ikizler hala emmek istiyodu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…