Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Arkadaşlar imkanınız varsa 4moms ana kucağı alın. Müthiş bir şey. Benim kardeşimin vardı. Bana vermemişti kayınvalidesi almış. Kayınbiraderine de lazım olurmuş ilerde. Kızı bugün bindirdik. Bayıldı. 5 farklı modu var. Böyle yaylanarak sallıyor. Ses seçenekleri de var. Benim evde manuel var. Bu otomatik. Koy çocuğu, ne işin varsa yap.

Eklentiler

• 0606FC5F-FF82-4C2E-952E-8025EF0EB16F.jpeg
    159,3 KB · Görüntüleme: 82
Kızlar karındaki kırmızı çatlaklar için bir öneriniz olur mu?
Ben gebelik boyunca bio oil ve lierac kullandim, gec dogum yaptim ve 40+1de catlak olusmaya basladi zamaninda dogursam demekki sifir catlakla tamamlayacaktim
O kirmizi catlaklara bio oil ve contractubex suruyorum ama henuz bir iyilesme olmadi. Bio oil daha cok önlemek icin. Contractubex de var olani yok etmek icin ama daha cok dikis izleri icin kullaniliyor, catlaga da iyi geldigini yazan vardi, ben ondan esinlendim ama henuz fayda goremedim malesef varsa onerisi olan ben de takipteyim..

Kizim bunu yenidoganken hic sevmemisti, biz de eyvah demistik ama ikinci ayindan sonra sevmeye basladi, artik uzerinde uyuyor en azindan ama asla uyanikken birakip da is guc yaptiracak goz yok
Benim de aklim Babybjörn'de kaldi valla, kuzen 4moms i vermemis olsa, onu tercih ederdim

Bence bebeğin yapısına bağlı gerekirse alınmalı, benim oğlum mesela cok kucakçı asla durmaz bunda anca uyuyacağı zaman belki

Babybjörn bebeğin kendi ağırlığıyla hareket ediyor demişlerdi. Ben bebeklerin çok keyif alacağını sanmetmiyorum.
Bende kardeşimin bana fırça atmayacağını bilsem 4moms’u yanımda götüreceğim. Bozulur filan dilinden kurtulamam

Bence bebeğin yapısına bağlı gerekirse alınmalı, benim oğlum mesela cok kucakçı asla durmaz bunda anca uyuyacağı zaman belki
Burcucum benim kızda 1 sn kendi başına kalmaz ama bu 4moms değişik sallıyor. Yaylanarak. Müzik sesleri de var. Kendi başına oyalandı dün. Deneme şansınız varsa, deneyin.

Burcucum benim kızda 1 sn kendi başına kalmaz ama bu 4moms değişik sallıyor. Yaylanarak. Müzik sesleri de var. Kendi başına oyalandı dün. Deneme şansınız varsa, deneyin.
Hım belki müzik sesleri ilgisini çekmiştir, kac ay kullanılıyor ki bu

Contractubex için doktorlar sabah akşam en az 6 ay kullanın diyor dikiş izlerinde

Çok sabır gerektiren bir krem ve %20 ile %60 arasında bir sonuç getiriyor deniyor
Benim teyzem dikiş için kullandı
Fakat hiçbir işe yaramadı

Belki çatlakta daha olumlu sonuç veriyordur

Gunde iki kez kullaniyorum ama henuz bir gelisme olmadi bende de pahali da namussuz.. icimi rahatlatmak icin kullanmaya devam en azindan keloidi de engelliyormus

Az kalmış kuzu

9 kg diye biliyorum 4momsı. 6 ay belki anca olur
Kısa süreli bir ürün diye almadık biz. Babybjörn daha uzun vadeli ama fazla sarsılır gibi geldi istemedik kaldı öyle
Ben bilseydim bu kadar işe yarayacağını alırdım. Benim kız mümkün değil bu saatlerde kendiliğinden uyusun. Sitesinden 25 pound yazıyor. O da 10-11 kg tekabül ediyor.

Eklentiler

• 411227C1-9968-4B35-A12B-E79392C8B777.jpeg
    173,9 KB · Görüntüleme: 68
  • 8E978C2F-97B6-4B54-94BA-9BF81C707BC5.jpeg
    167,4 KB · Görüntüleme: 66
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…