Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
E bebeğin kendi markasıydı cnm
Bizim reflü var diye onun yüksekliği bile yetmiyordu 😂🙈 altına battaniye koyup daha da yükseltiyordum 🥲
Benim bebeğim küçük olduğu için acaba dedim reflü yatağı alsam mı daha rahat eder doktoru ile konuşmadım sorucam bakalım ne diyecek araştırıyorum bende hangisi daha iyi rahat olur diye 😊
İnşallah 🤲🏻 Sağlıkla
Teşekkür ederim canım

Benim bebeğim küçük olduğu için acaba dedim reflü yatağı alsam mı daha rahat eder doktoru ile konuşmadım sorucam bakalım ne diyecek araştırıyorum bende hangisi daha iyi rahat olur diye 😊

Teşekkür ederim canım
Rahat eder cnm biz odadan odaya onla taşıyorduk
Sor tabi rahat eder 🤗

Kim diyo onu sen yapmak istedikten sonra yaparsın. 5 ay bitti hala pamuk kullanıyorum çok nadir dışarda ıslak mendil hatta dışarda sıcak su akan yerde bile pamuk kullanıyorum 😁

Bn yan yatırdım hep sağ sol dönüşümlü
Reflümüz vardı. Reflü yatağında yatıyordu şimdi kendi nasıl isterse öyle yatıyor. 3 aya kadar kullanabilirsin yatağı kusarsa da yutmaz rahat olur
Bişey sorucam pişik sorununuz nasıl peki yani çok sık pişik oluyor mu mesela .

Bişey sorucam pişik sorununuz nasıl peki yani çok sık pişik oluyor mu mesela .
Bizim pişik covid olmuştuk antibiyotik kullanımı sonrası ve rota aşısında ishal olmuştu o dönem oldu
O zamanda yıkıyordum açık bırakıp havalandırıyordum geçiyordu
Pamuktan dolayı hiç olmadı

Bizim pişik covid olmuştuk antibiyotik kullanımı sonrası ve rota aşısında ishal olmuştu o dönem oldu
O zamanda yıkıyordum açık bırakıp havalandırıyordum geçiyordu
Pamuktan dolayı hiç olmadı
Demekki pamuktan kaynaklı herhangi bir şey olmuyor . Bana da ıslak mendiller temiz içerikli gelmiyor gerekirse yanımda silmek için su taşırım valla dikkat etmeyi düşünüyorum.

Demekki pamuktan kaynaklı herhangi bir şey olmuyor . Bana da ıslak mendiller temiz içerikli gelmiyor gerekirse yanımda silmek için su taşırım valla dikkat etmeyi düşünüyorum.
Yok yok kim diyorsa uyduruyor. Bn prima Aqua pure kullanıyorum pamuk olmazsa dokusu çok güzel
Su da taşınabilir. Allahtan çoğu yerde sıcak su akıyor

Sling denemelerim de başarısız gidiyor😌
İlla dışarıyı net görmek istiyor. Kolları içeride istemiyor. Kundak da hiç yaptırmamıştı tahmin etmeliydim😂
Umudum dışa dönük kanguruda😂 Yoksa dolapta kullanmadan aldığım gibi satacağım😌

Eklentiler

• D2BD90E9-E470-4C7A-8674-55DA1E8A7476.jpeg
    D2BD90E9-E470-4C7A-8674-55DA1E8A7476.jpeg
    100,9 KB · Görüntüleme: 70
Pamuktan birsey olmaz kuzu 5 aykik olmak uzere bende hala pamuk kullanıyodum, sadece dışarda ıslak mendil kullanıyorum yada çok uzun kalacaksak dışarda ıslak mendil çok kullanmamak adına bir kaba az bir sıcak su koyup dışarda bana yetecek kadar pamuk koyuyorum içine nemli kalıyor pamuklar, o şekilde kullanıyorum.

Pamuktan birsey olmaz kuzu 5 aykik olmak uzere bende hala pamuk kullanıyodum, sadece dışarda ıslak mendil kullanıyorum yada çok uzun kalacaksak dışarda ıslak mendil çok kullanmamak adına bir kaba az bir sıcak su koyup dışarda bana yetecek kadar pamuk koyuyorum içine nemli kalıyor pamuklar, o şekilde kullanıyorum.
Yani yeterki isteyelim yapılır muhtemel dışarda da pamukla imkansız değil

Sling denemelerim de başarısız gidiyor😌
İlla dışarıyı net görmek istiyor. Kolları içeride istemiyor. Kundak da hiç yaptırmamıştı tahmin etmeliydim😂
Umudum dışa dönük kanguruda😂 Yoksa dolapta kullanmadan aldığım gibi satacağım😌
Nasip bea 🤣

Yani yeterki isteyelim yapılır muhtemel dışarda da pamukla imkansız değil
Bebenin istemesi de mühim 😌 Ben bebemi yatırayım da pamuk ıslayayım için 3 saniyem olmadı 🤣 Şebeke suyuyla ıslanan pamuktan da daha çok güveniyorum ıslak mendillere. Ki sebeke suyunu da bebeyi yıkarken yutturuyoruz bile 🤣🤣 amaan

X