Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar bebekleriniz sırt üstü mü yatırıyorsunuz.İnternette en iyi uyku pozisyonunun bu olduğu deniliyor.Kusarsa diye korkuyorum.Bu arada reflü yatağı kullanıyorum.Onun baş kısmı yüksekte kalıyor

Bu arada bu sleepy markası kayboldun gitisn.Her çişte zıbına kadar değiştirdim.Prima iyiydi bitti ,çok pahalı.Goon şipariş verdim memnun olan vardı değil mi

Kızlar bebekleriniz sırt üstü mü yatırıyorsunuz.İnternette en iyi uyku pozisyonunun bu olduğu deniliyor.Kusarsa diye korkuyorum.Bu arada reflü yatağı kullanıyorum.Onun baş kısmı yüksekte kalıyor
Evet doğduğundan beri sırt üstü yatırıyorum. Beşiği reflü için ayarlanabiliyor.
Ancak şimdi evde değiliz kaç gündür. Yine sırt üstü yatırıyorum artık sıkıntı olmaz diye

Bu arada bu sleepy markası kayboldun gitisn.Her çişte zıbına kadar değiştirdim.Prima iyiydi bitti ,çok pahalı.Goon şipariş verdim memnun olan vardı değil mi
Sleepy nin 2 hatta 3 katını geçmediği sürece prima pahalı değil
Neredeyse 12 saat oldu yeni bez değiştirdim sanki 1 kilo çiş almış bir de hala 2 numara kullanıyorum öyle bir numara büyüğü de değil.

Ben şimdiden koli koli pamuk aldım ıslak mendil tercih etmiycem ama hep yapamazsın filan diyorlar olmuyormuş .
Kim diyo onu sen yapmak istedikten sonra yaparsın. 5 ay bitti hala pamuk kullanıyorum çok nadir dışarda ıslak mendil hatta dışarda sıcak su akan yerde bile pamuk kullanıyorum
Bn yan yatırdım hep sağ sol dönüşümlü
Reflümüz vardı. Reflü yatağında yatıyordu şimdi kendi nasıl isterse öyle yatıyor. 3 aya kadar kullanabilirsin yatağı kusarsa da yutmaz rahat olur

3.ayindan beri yüzüstü yatiyo benim bebeğim.Yataga,yere sırtüstü koyar koymaz anında donuyo

Bitter hangi reflü yatağını kullandın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…