Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Maalesef bu topikte ilk kez sizden duyuyoruz. Ne kadarlık oldu ne kadarlıkken bırakacaksınız bakıcıya?

Oh işte aradığım yorum biz de bunu aldık. Kedilisi sadece. O kademe olayına kandık. İnşallah 3 yaşları görürüz

Bizim bakıcı inanılmaz hassas. Sonuçta işi bebekle ilgilenmek. Gerekmez inşallah onda da.

Evde tek olacaklarsa kamera olsun her yerde. Daha özenli olur

Maalesef bu topikte ilk kez sizden duyuyoruz. Ne kadarlık oldu ne kadarlıkken bırakacaksınız bakıcıya?
2 aylik oldu.. mayista bakicisi baslayacak ama ben haziranda ise donuyorum. biraz evden calisacagim, seyahati minimuma indirmeye calisacagim vs vs.

Bi de misafirlikte, başkalarının yanında şov yapmaları yok mu evde 2,5 saat istesen durmaz
Neyse ki benimki başkalarının yanında da ağlıyordu. En son arkadaşın kaynanası halime üzülmüştü. sorup duruyormuş beni nasıl oldu çocuğu kıza hala zulüm ediyor mu diye

Hahah 4,5 yaş olmuş inşallah hala ağlamıyordur

Arada bir teşebbüsleri var. O zaman diyorum acı bana yavrum senin yüzünden 2. bebeğe cesaret edemedim. Lütfen sakin yüzünü göster de sana kardeş yapayım diyorum hahaahaha

Arada bir teşebbüsleri var. O zaman diyorum acı bana yavrum senin yüzünden 2. bebeğe cesaret edemedim. Lütfen sakin yüzünü göster de sana kardeş yapayım diyorum hahaahaha
erkek annesi moduna giriyorum şimdi tam zamanı gelmiş bekleme daha fazla
Geleceğin kv si online

Ya her bebek aynı olmuyor. Olmuyordur inşallah Emmeyi bıraktığı gibi 2.yi istiyorum. İstemekle hemen olsa keşke tabii ama nasip:)

Ya daha beter olursa Bak yaşadıklarımı anlatırsam insanları çocuk yapmaktan soğuturum. O kadar kötüydü

Ne yemiş ne içmiş hamileyken, ya da ne yiyip içiyorda çocuk uyuyor

Ne zaman başladın oturrmaya sen?
4.5 ayda başladım destekli oturtmaya çalışıyorum ama hala çok başarılı değiliz İstemiyor.
Ya biz şunu aldık. Gelirse bu akşam canlı fotoğraf atarım da ana kucağı gibi kullanıyormuş herkes. Yorumları çok iyi ama burada durmuyorları okuyunca moralim bozuluyor
Durmayan çokmuş di mi ben de korkmaya başladım nerde besleyeceğiz biz bu bebeleri diye senin aldığın çok rahat görünüyor ama, inşallah durur

Ne yemiş ne içmiş hamileyken, ya da ne yiyip içiyorda çocuk uyuyor
Ay bilmiyorum genetik falandır herhalde
oğlumun alerjisinden dolayı resmen hurma ve kuru incir ile yaşıyorum. Sütümün bal tatması, şekerden uykulara vurması gerek kendini ama pek öyle durmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…