Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Hahah😂😂
Ben 5 yıl boyunca çok korundum çok fena😂 herkes çocukları olmuyor herhalde diyormuş. erkek kuzenim bile kardeşime söylemiş😂😂
Sonra isteyince hamile kaldım kaybettim. İşler değişti sen misin istemeyen

Şimdi 2. Yi düşünüyorum 😂😂
Gönlüne göre versin rabbim 😍
Bnm içinde kv tarafı aynı şeyi söylüyordu. 🤣Bn çok ara verdim bilerek rahata alışınca şimdi de ilk çocuk gibi oldu prensesim 🥰

Arkadaşım 24 kilo aldı 1 ay olmadan 15 kilosunu verdi.
Ben 6,5 kilo aldım. Bebeğim 3 kilo doğdu. Hastaneden 3,5 kilo vererek çıktım. 3 ay geçti hala aynı. Hiçbir şey değişmedi😂
Çok da takılma yani verirsin inşallah
Ay umarım başlarda yiyemedim yoksa bende bi 20 alırdım 🤭

Bayramda yazlıktayız bekle beni😂😂 Ama biberon faslı kapandı benim için almaz daha çok denedim. Alsın da istemiyorum aslında emsin hep😂 Sütüm yetsin tabii inşallah
Hepimizin bol bol olsun😂 Siz böyle mastit falan diyorsunuz ben şaşırıyorum😂
Bn mastitden mahvolmuştum 1. De 🥹 hatıra yağ bezesi kaldı
Kimse yaşamasın

Bayramda yazlıktayız bekle beni😂😂 Ama biberon faslı kapandı benim için almaz daha çok denedim. Alsın da istemiyorum aslında emsin hep😂 Sütüm yetsin tabii inşallah
Hepimizin bol bol olsun😂 Siz böyle mastit falan diyorsunuz ben şaşırıyorum😂
Seni mi beklicem ben burda :63: 2 aydır gidecem gidecem anama babama gidecem muhabbeti yapıyom hiç mi okumadın vijjdansız

Allah bağışlasın 🥰🥰🧿 Ne güzel hem erkek hem kız oh mis🥰 Darısı isteyen herkese valla
Rahatlığı bozmaya değiyorlar
Amin cnm cümlemizinkini 🥰 çok şükür
Öyle cnm alışıyorsun herşeye sağlıklı sıhhatlı olsunlar yeter 🥰🥰

Arkadaşım 24 kilo aldı 1 ay olmadan 15 kilosunu verdi.
Ben 6,5 kilo aldım. Bebeğim 3 kilo doğdu. Hastaneden 3,5 kilo vererek çıktım. 3 ay geçti hala aynı. Hiçbir şey değişmedi😂
Çok da takılma yani verirsin inşallah
Ben de işte 3.5 kilo bebe doğurdum geldim tartiya çıktım 2.5 kilo bile vermemişim tşk 🌹

merve merve
Ben hala kanguru almadım. Senin model dışa dönüyor mu? Dışa dönük temiz olanlar dolapta falan 750-1000 aradı değişiyor.
Sahibinden de şöyle bir ilan var;
ERGO BABY 360 OMNİ COOL AİR NAVY DOTS OMNİ MESH 360 KANGRU İlan No: 969630933
ERGO BABY 360 OMNİ COOL AİR NAVY DOTS OMNİ MESH 360 KANGRU - Ergo Baby Anne & Bebek Kanguru sahibinden.com'da - 969630933

Sıfır diyor. Orijinal mi acaba bilemedim. Orijinal değilse bir anlamı yok. Yoksa yurtdışında arkadaşlar var. amazon dan 146 dolara mı alsam. Kafam çok karışık. Sen ne dersin?

merve merve
Ben hala kanguru almadım. Senin model dışa dönüyor mu? Dışa dönük temiz olanlar dolapta falan 750-1000 aradı değişiyor.
ERGO BABY 360 OMNİ COOL AİR NAVY DOTS OMNİ MESH 360 KANGRU - Ergo Baby Anne & Bebek Kanguru sahibinden.com'da - 969630933

Sıfır diyor. Orijinal mi acaba bilemedim. Orijinal değilse bir anlamı yok. Yoksa yurtdışında arkadaşlar var. amazon dan 146 dolara mı alsam. Kafam çok karışık. Sen ne dersin?
Dışa dönük ben taşıyabileceğime inanmadım debelenecek bi seylere beni çektirecek bana zor gözüktü. Hem bana dönükken uyuya kalıyo genelde o iyi oluyo. Kolu bacağı nerde diye kontrol etmeden çamaşır asıp toplayabiliyorum mesela çorba yapabiliyorum.

A asabiyimben5 de dışa dönük model var o yorumlasın daha iyi olur.

Dışa dönük ben taşıyabileceğime inanmadım debelenecek bi seylere beni çektirecek bana zor gözüktü. Hem bana dönükken uyuya kalıyo genelde o iyi oluyo. Kolu bacağı nerde diye kontrol etmeden çamaşır asıp toplayabiliyorum mesela çorba yapabiliyorum.

A asabiyimben5 de dışa dönük model var o yorumlasın daha iyi olur.
s_gofret s_gofret ben sadece dışa dönük kullanabiliyorum 🤣
Diğer türlü sevmiyor etrafı izlerken çok keyifli dışarıda gezdirirken bir süre sonra uyuyakalıyor zaten 😁
Ergobaby omni 360 bendeki modeli yurtdışından getirten bir satıcıdan almıştım çoook memnunum

merve merve

Etiket kısmında bir kod oluyor, onun fotosunu iste canım. Bende 360 var, dışa dönük kullanım önerilmese de durmadığı zamanlarda öyle kullanıyorum mecbur 🤗

s_gofret s_gofret ben sadece dışa dönük kullanabiliyorum 🤣
Diğer türlü sevmiyor etrafı izlerken çok keyifli dışarıda gezdirirken bir süre sonra uyuyakalıyor zaten 😁
Ergobaby omni 360 bendeki modeli yurtdışından getirten bir satıcıdan almıştım çoook memnunum
Süper🥰🥰 İnşallah bizim için de keyifli olur. Dışarıyı izlemeye bayılıyor zaten. Arabasının tepesini tamamen açıyoruz öyle seviyor:)
Sahibindendekiler de yurtdışından geliyor ama güvenilir mi emin olamıyorum

Etiket kısmında bir kod oluyor, onun fotosunu iste canım. Bende 360 var, dışa dönük kullanım önerilmese de durmadığı zamanlarda öyle kullanıyorum mecbur 🤗
İlla gerekir bence de. Dışa dönüklü alayım ama o etiketle ne yapacağım? Nereden doğrulatabilirim

X