Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ortu gelmesi falan degil aslinda konum. Zaten uyku tulumu ile o isi cozerim. Su anda Juno’da yatiyor , juno donmesine de pek izin vermiyor :) tek derdim benin disimda bakici ile kalacak olmasi. Ve bir kac amerikali influencerda bu giyilebilir nefes takip cihazini gormem ile basladi (bu arada fda onayli olan urun yok sayilir). O yuzden gercekten kullanan kisilerin yorumlarini merak ediyorum. yoksa inanin ihtiyaci ben de cok sorguluyorum.
Maalesef bu topikte ilk kez sizden duyuyoruz. Ne kadarlık oldu ne kadarlıkken bırakacaksınız bakıcıya?

Mama sandalyesi konusunda şöyle ki
İlk oğlum da karşı komşu kendi sandalyesini hiç kullanmamıştı bana verdi
3 kademeli geriye yatıyor
Tepsisi çıkıyor , tepsinin üzerinde ince bi tepsi tabakası var yemekten sonra sadece onu çıkarıp yıkıyorsun, oğlum çok rahat 3 yaşına kadar kullandı
Nasipse bu oğluma da onu kullanacağım
Ama üzerinde marka yazmıyor ona benzeyen bi model ekledim
Oh işte aradığım yorum😂 biz de bunu aldık. Kedilisi sadece. O kademe olayına kandık. İnşallah 3 yaşları görürüz😂

Ortu gelmesi falan degil aslinda konum. Zaten uyku tulumu ile o isi cozerim. Su anda Juno’da yatiyor , juno donmesine de pek izin vermiyor :) tek derdim benin disimda bakici ile kalacak olmasi. Ve bir kac amerikali influencerda bu giyilebilir nefes takip cihazini gormem ile basladi (bu arada fda onayli olan urun yok sayilir). O yuzden gercekten kullanan kisilerin yorumlarini merak ediyorum. yoksa inanin ihtiyaci ben de cok sorguluyorum.
Bizim bakıcı inanılmaz hassas. Sonuçta işi bebekle ilgilenmek. Gerekmez inşallah onda da.

Evde tek olacaklarsa kamera olsun her yerde. Daha özenli olur

Maalesef bu topikte ilk kez sizden duyuyoruz. Ne kadarlık oldu ne kadarlıkken bırakacaksınız bakıcıya?
2 aylik oldu.. mayista bakicisi baslayacak ama ben haziranda ise donuyorum. biraz evden calisacagim, seyahati minimuma indirmeye calisacagim vs vs.

Bi de misafirlikte, başkalarının yanında şov yapmaları yok mu😂 evde 2,5 saat istesen durmaz😂😂
Neyse ki benimki başkalarının yanında da ağlıyordu. En son arkadaşın kaynanası halime üzülmüştü. sorup duruyormuş beni nasıl oldu çocuğu kıza hala zulüm ediyor mu diye :KK70:

Mama sandalyesi budur gerisi para tuzağı 🤪

1650628419200.png

Hahah😂😂 4,5 yaş olmuş inşallah hala ağlamıyordur😂😂

Arada bir teşebbüsleri var. O zaman diyorum acı bana yavrum senin yüzünden 2. bebeğe cesaret edemedim. Lütfen sakin yüzünü göster de sana kardeş yapayım diyorum hahaahaha

Arada bir teşebbüsleri var. O zaman diyorum acı bana yavrum senin yüzünden 2. bebeğe cesaret edemedim. Lütfen sakin yüzünü göster de sana kardeş yapayım diyorum hahaahaha
erkek annesi moduna giriyorum şimdi😂 tam zamanı gelmiş bekleme daha fazla😂😂
Geleceğin kv si online😂😂

Ya her bebek aynı olmuyor. Olmuyordur inşallah 😂 Emmeyi bıraktığı gibi 2.yi istiyorum. İstemekle hemen olsa keşke tabii ama nasip:)

erkek annesi moduna giriyorum şimdi😂 tam zamanı gelmiş bekleme daha fazla😂😂
Geleceğin kv si online😂😂

Ya her bebek aynı olmuyor. Olmuyordur inşallah 😂 Emmeyi bıraktığı gibi 2.yi istiyorum. İstemekle hemen olsa keşke tabii ama nasip:)
Ya daha beter olursa :KK70: Bak yaşadıklarımı anlatırsam insanları çocuk yapmaktan soğuturum. O kadar kötüydü

Bu gözler beslemek için zorla uyandırılan bebek gördü😂😂 Şok oldum şok. Benimkinden 1 gün önce doğmuş. Bebeği zorla uyandırıyor besliyor geri uyuyor😂😂 3 saat kocaaa 3 saat 😂
Benimki de bana emzirirken direktifler veriyor. Auu böyle sevmedim ayağa kalk😂 Kalkıyorum iki fırt çekiyor bana bakıyor Auuu şarkı söyle😂😂 Sonlara doğru uykusu geliyor ıh ıh ıh sallayarak yürü😂😂
Ben seviyorum bu aramızdaki iletişimi ama ben onlara şok oldum onlar da bize😂😂

Velhasıl, nadir de olsa uzun uzun iş yapma fırsatı olanlar varmış:)
Ne yemiş ne içmiş hamileyken, ya da ne yiyip içiyorda çocuk uyuyor 🤣🤣

Ne zaman başladın oturrmaya sen?
4.5 ayda başladım destekli oturtmaya çalışıyorum ama hala çok başarılı değiliz 😅 İstemiyor.
Ya biz şunu aldık. Gelirse bu akşam canlı fotoğraf atarım da ana kucağı gibi kullanıyormuş herkes. Yorumları çok iyi ama burada durmuyorları okuyunca moralim bozuluyor😂😂
Durmayan çokmuş di mi ben de korkmaya başladım nerde besleyeceğiz biz bu bebeleri diye 😅 senin aldığın çok rahat görünüyor ama, inşallah durur 🙏🏻

Ne yemiş ne içmiş hamileyken, ya da ne yiyip içiyorda çocuk uyuyor 🤣🤣
Ay bilmiyorum genetik falandır herhalde😂😂
oğlumun alerjisinden dolayı resmen hurma ve kuru incir ile yaşıyorum. Sütümün bal tatması, şekerden uykulara vurması gerek kendini ama pek öyle durmuyor😂😂

X