Bebegimin olması için 70 bin fatiha suresi

Bitince okursun inşallah canım benim zaten 70 bin bitene kadar vakit geçer biraz :)
Olur bak onu yaparim hanifecim bizde yapsak ya öyle liste herkesi toplasak sirayla bizde gitsek bir hafta icin olmaz mi sen baslatsan bende varim o listede baktik cogaliyoz tum herkes sebeplense ya

Olur bak onu yaparim hanifecim bizde yapsak ya öyle liste herkesi toplasak sirayla bizde gitsek bir hafta icin olmaz mi sen baslatsan bende varim o listede baktik cogaliyoz tum herkes sebeplense ya
Olabilir aslında ama ben çalışıyorum yoğunum her zaman alakadar olamam başka bir arkadaş yapmaya niyet etse topigi açsa iştirak ederiz ama hep beraber bereket de olur inşallah :)

Olabilir aslında ama ben çalışıyorum yoğunum her zaman alakadar olamam başka bir arkadaş yapmaya niyet etse topigi açsa iştirak ederiz ama hep beraber bereket de olur inşallah :)
Burda devam edelim sen liste yap hemdeli hem asik okuyan yazar sıra kime gelirse ortak topik olsun herkes yazar yani biri topik sahibi olmasın bence

Geçmiş olsun eşine canim .saolasin.moralim bozuldu.birazgaliba eşim afrine gidecek görev için.
Yüreğini ferah tut canım benim, ölüm saati belli herkesin eğer şehitlikle ölmek nasipse ne mutlu ona eğer ölüm saatine daha varsa zaten Rabbim korur onu. Allah başından eksik etmesin

miyaww__ size de çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin inşallah

Sağol canım..

Ciddi misin sen?
Evet canim .aradı şimdi gidebiliriz dedi.ağlamak istemiyorum ama icim kötü oldu.elim ayağım titredi.gitmesini istemiyorum geleli 2 ay oldu zaten .herkes orda evetallah korusun .hayirlisiysa gitsin yoksa kalsın ne deyim.

Burda devam edelim sen liste yap hemdeli hem asik okuyan yazar sıra kime gelirse ortak topik olsun herkes yazar yani biri topik sahibi olmasın bence
Tamam o zaman sen ilk sayfadaki mesajını düzenle, ekleme yap; eğer talep olursa katılmak isterseniz liste oluşturup her her bir arkadaşımız için 70000 fatiha okuyacağız diye yaz talep olursa listeyi oluşturalim.

amin insallah hayırlısı versin rabbim.

Evet canim .aradı şimdi gidebiliriz dedi.ağlamak istemiyorum ama icim kötü oldu.elim ayağım titredi.gitmesini istemiyorum geleli 2 ay oldu zaten .herkes orda evetallah korusun .hayirlisiysa gitsin yoksa kalsın ne deyim.

Canımmmm.
Bizler inançlı insanlarız. Rabbim böyle uygun görmüş demekki. Gidecek hayırlısıyla gelecek inşallah. Kalbini ferah tut kuzumm.

Haticenin dedigi gibi aynen oyle kizlar ben varim mazeretli olanlarida yazariz sorun olmaz ben izinliyim bir kac gun ara ara bakariz gun sonunda da sayilari düseriz

Canımmmm.
Bizler inançlı insanlarız. Rabbim böyle uygun görmüş demekki. Gidecek hayırlısıyla gelecek inşallah. Kalbini ferah tut kuzumm.
Tabiki rabbim büyük hayırlısı insallah.canim benim eşim giderse topiklerde beni en sona alırsınız .arkadaşlara okurum insallah

Iy

Iyidusun iyi olsun Rabbime emanet olsunlar sen Rabbim vekilimsin de
Inşallah canlarim dogudayiz zaten o giderse ben evinde durcam insallah allahım korusun ona emanet edrim giderse insallah sağ salim döner herkesle braber

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…