Bebegimin olması için 70 bin fatiha suresi

Kizlar Allah rizasi icin sizden bi dua isteyecegim şimdi nolursunuz bi arkadasimiz var adi ezgi onun ve esi icin nolursunuz acil dua eder misiniz adet olanda okusun olmayanda ve nolur bu mesajimi dagitabildiginiz kadar dagitirsaniz inanin cok sevinirim cennet sizinle olsun inşallah

Ne hakkında dua edicez canim onuda yaz

Edelim canım ne niyetle edicez?

Canim ezgi arkadasimiz cok agliyo onun haceti ve esine şifa icin die niyet edelim insallah şimdi şu nedenden dolayi demem dogru olmaz. Rabbim ikisinede şifa versin hacetleri icin desek sanirim en dogrusu ben msj attim ozel bi dua istiyor mu bilmiyom sadece ben cok agladim onun üzulmesine dayanamadim herkesden istiyorum dua gozyaslari duzelsin Rabbime şükür ve hamdtan dolayi aglasin isterim. Nolursunuz ne icinizde dua geciyosa dileyin ben sadece vesile oldum sizden baskalarina soyleyerek vesile olun Allah icin sizi seviyorum

3 ihlas 1 fatiha okudum canim rabbim dertlerini gidersin insallah

Tamam canım bir insirah suresi bir ayetel Kürsi okuyorum Rabbim gönlüne ferahlık versin

Kizlar ezgi arkadasimizin rahminde ur varmiş eger ur tedavi edilmezse sonucu demiyorum ve eşi icinde oyle sorun var onlara şifa dilerseniz inanin Rabbimde sevinir şifanin sonucu hamile kalinsin deyin nasil dua geciriyorsaniz eger Allah aşkına cok agliyo kardeşimiz bende burdan ona üzüluyorum nolursunuz dua edin. Rabbim sonucunu hayirli etsin Rabbimde size evlat hasretinizi gidersin insallah. Benim elimden bu geliyo sizde duaya tesvik ederseniz tum kardeslerimizi inanin Rabbimde sevinecektir.saolun varolun dualariniz kabul olunsun insallah

Talep olursa :) o kadar çok liste var ki başım döndü ya bu arada arkadaşımın dedesi vefat etti arkadaşlar profilime yazdım kelimei tevhid yasini şerif cüz filan okuyabilecek olan varsa bana yazsın

Aaaaa başınız sağolsun canım.
Ben kelimei tevhid çekebilirim dur şu adamı doyurup sulayayım bi el ayak çekilince oturur çekerim.

Çok geçmiş olsun..
Rabbim şifa versin.

Ay bugün çok ters oldu adam hasta vefatlar var hastalar var hepsini okuyacağım ama gerekirse gece okucam yine okucam arkadaşlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…