bebeğimi 16 yaşındaki görümcem emzirecekmiş!

bir yaşıma daha girdim, bu ne saçmalık, evcilikmi oynuyor bunlar daha neler duyacaz

kayınvalideniz hemşire mi gerçekten???
okumuşun bu kadar cahiliinide ilk kez gördüm....
rabbim sabır versin..
.her daim hayatınızın içinde olacakları için tavrınız net olmalı....
eşinizin yanınızda olmasıda çok çok önemli tabi..

Allahım Allahım..Bu ne vahşet..

Bunlar resmen aile terörü ya!

Canım, senin kayınvaliden var ya, aynen şu kalıba uyan biri ;

''Okumak cahilliği alır, eşşeklik baki kalır'' (-üstelik seninki cahil, hem de zırcahil-)

Bayılıyorum bu söze.

Nitekim, normal doğum yapabilecekken sezeryan yapmana üzüldüm.
Sezeryanla doğan çocuğun zeki olacağı hurafesine inanmayanlardanım.

Çocukta bir eksiklik varsa, anne karnında gelişim sürecinde çoktan meydana gelmiştir. (Allah korusun tabiki)

Hadi geçtim bunu, kayınvalide ve kayınpederin arayıp sormamasını, doğum esnasında beklememelerini de geçtim..Amma velakin...

Sesi güzel olsun diye kızına emzirmek de nedir! Ne sanıyolar bunlar kendilerini.

Sen oyuncak mısın, her şeye tepkisiz kalacaksın.

Zaten kararını vermişsin, çocuğunla yalnız bıraktırmamak adına.
Buna ilaveten yerinde olsam uzuuuun bi süre göstermezdim çocuğumu.
Akıllarını toplasınlar biraz.

gün geçmiyor ki ,yeni bir zırvaya daha tanık olmayalım..

alaam yarebbim memesine yapıştırmaya çalışıosun el kadar kzın el kadar bebeği kocamın da koynuna sok tam olsun deseydin valla ben olsam derdim bu hasta zihniyete! ayyyy kfür küfür küfüüür

ya ben bu konunun gerçek olduğuna inanmıyorum "görümce ile kaynananın bebek emzirme meraklarından" dolayı değil

bu kadar saçmalığa 16 yaşında bir genç kızın he demesine inanmıyorum
hemşirelik yapmış birinin böyle saçmalıkları yapmasına inanmıyorum
siz bebeğinizi kızın memesinin önünde gördüğünüzde nasıl tepki vermediniz ona inanmıyorum

başlatmasınlar be bu ne saçmalık
siz nasıl tepki vermediniz ya nasıl ya nasıl
var ya inanamıyorum

ya bunun cahillikle ne alakası var.
bunu yapanlar yemin ederim akıl hastasıdır. gelenek gelenek diye uyutuyolar ya. bebeğin sesinin güzel olmasının memeyle ne alakası var ya.

allahım yarabbim sen akıl fikir ver

gerçek mi bu konu, başlık veya bu yaşananlar, valla gerçek se eğer sapkınlıktan başka bir şey diyemem kendimce, ne demek hala'nın bebeği emzirmeye kalkması , hadi gelip gitmesi ergenlik heyecanı diyeceğim de, sizin bebeğinizin dışında o kız içinde sapkınca bir şey bu, 16 yaşındaki genç bir kız için bebek göğüs felen , ne dir ki yapılmaya çalışılan , kızı kitapların başına oturtup geleceğini kurmaya çalışsa ya, of valla gerçek dışı geliyor bu konu bana , ığğğğğğğğğğğğ

Nasıl bi sapkınlık yaa... Düşünüyoum düşünüyorum aklım ermiyor. Nasıl bir ilkellik. O kız emzirince sütü gelince ona mı emzirtecekler acaba? Annesini hiçe saymaları ayrı bir nefretlik konu zaten.

kimse kusura bakmasın ama konuyu açıp gidenlerde art niyet aramaya başladım.konunuzun başında duracağınız zaman açın lütfen

arkadaş yeni doğum yaptığını ve üstelik kaynanasının çocuğunu emanet edemeyeceği derecede ruh hastası olduğunu söylüyor nasıl konuyu açıp da bütün gün ne yazacaklar diye bilgisayar başında bekleyip bize laf yetiştirmekle uğraşsın?

Tövbe yarabbim dha neler gorucez..
Dikkatli olun bidaha cocuğunuzu yanınızdan ayırmayın .

Anladığım kadarıyla gorumceniz tek kız cocugu diye bu kadar yeğenine sahip cikartiolar gibime geli,hem bu sekilde kiskanmazda...
Yani yarım anne olmuş oldu!!

eski mahallemizde komşumuz geliniyle birlikte kalıodu ..
gelini bize gelmşti 3 4 aylıkta bebegi vardı..
onu görmek için evden birlkte cıktık eve girdik ne görelim..
kaynanası almış gögüsüne dayamışş minicik bebegi ..
neymiş efendim cok aglamış ancak böyle susmuş
şaka gibi ama o manzarayla bnde karşılaştım ve ne yazıkki bu zihniyetteki insanlar hala varlar..
sabır diliyorum size iişiniz zor. ama eşiniz sizden yanaysa biraz daaha kolay olucaktr..

bence asla bebegini bidaha yanliz birakma boyle fikri olanlar yeniden denemeyide dusunebilirler cunku

kocan ana bilir ama sen bundan sonra daha az görüşürsün.
müsade etmediğim birşeyin yapılması ısrarla isteniyorsa ben o ortama bir daha girmemeye çalışırım.

çok hurafe duydum ama bunun kadar saçmasını duymadım..güleyim mi sinirleneyim mi bilemedim...

çocuğumun sesinin güzel olmasını istemiyorum, popçu olmasın deseydin alay ederek...

sapık zihniyet işte! mümkün olduğunca görüşmemek lazım

bir de görümce daha 16 yaşında, çocuk yaşta yahu. burda suç görümcede değil bence, kayınvalidede... koskoca kadın hala nelere inanıyor.

Son düzenleme:
allah ne kaynanlar var ya...bunlar nasil bir anne cidden anlamiyorum

görümce emzircekmis...töbe töbe...allahim sen koru bunlardan...

canim sakin ol ve bebegine dikkat et göstermemek istersin ama kocan var arada göstersen bile basindan ayrilma bahaneyle hep ayni odada kal cocukla...allah korusun ya böyl bi sacmaligida ilk defa duyuyorum...

bence normal degıl bu ınsanlar bebegını gulu gule buyut ve asla yalnız bırakma onlarla manyamıs cnm bunlar:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…