bebeğimi 16 yaşındaki görümcem emzirecekmiş!

hayretler içinde okudum, ne tuhaf insanlar varya ben olsam çocuğuma bunu yapana o çocuğuu bayramdan bayrama anca gösterirdim tövbe tövbee

doğumdan sonra bu kaynanalara bil hal oluyor,gelinlerini sinir etmeye bayılıyorlar,benim kaynanada çocuğumu dizinde sallıyor her seferinde yapma deyip elinden alıyorum o hala aynı haraketlere devam,Allah bildiği gibi yapsın bunları ne biçim insanlar yaaaa

Ne biçim hemşireymiş o ya..:KK20:

Bebeğini asla onların yanında yanlız bırakma,sakın onlara emanet etme..Ve araya mesafe koy en iyisi..Onların yardımları eksik olsun...

Ne iğrenç fikirli insanlar var...:KK50:

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok artık. Kusura bakma ama eşinin ailesinin psikolojik problemleri mı var, allahtan esın onlar gibi değilmiş, tövbeler olsun, deli mı ya bunlar

Benim kayınvalidemde teşebbüs etmişti emzirmye.....
Oğlum 1 yaşında falandı..
Bende oğluma aaaa anncim sakınnnn başkasının memesi çok ayıp(sert bir şekilde)
demişim ...küçücük çoçuk bişey anlamz zatende amacım kaynanama laf atmakı ki şükür anladı

ALLAHIMMM bir yasima daha girdim ne insanlar var ya tövbe tövbe millet siyirmis olmali:KK25:

Kayınvalide ve görünmeye koca bir yuuuuuuh, küçükde olsa bı yuhda konu sahibine ; duruma tepkisiz kaldığı için. Ben olsaydım ikisinide parçalardim valla.
:KK20::KK19::KK4::KK45:

kızlarrr bence buda fake... off allahım yaaa nedir bu siteyi tarumar etmeye başladılar. hayatta yaşanabilecek olayları yazarak bizi konuşturmaya çalışıyorlarda pek başarılı bulamıyorum

Arkadaşlar, tek tek okudum hepinizin mesajlarını ve özellikle bu olayın doğru olduğuna inanmayanlara kızmadım hiç inanın, gerçek dışı gibi geliyor ama maalesef gerçek... çoğunuzun da dediği gibi, suç görümcemde değil, sonuçta o daha çocuk ve annesi ne derse inanıp yapabilir, problem kayınvalidede gerçekten... bu güne kadar yaptığı herşeyle kızına bir sıfat kazandırmak, paye vermek istedi... ben de dediğiniz gibi biraz tepkisiz kaldım çoğu şeye çünkü eşimle konuştuğumda bana hak vererek annesinin söylediği şeyleri yapmadı, ama sorun şu ki böyle bir adet olsa dahi, artık bu iş bizden müsade almadan, gizli kapaklı şekilde arka odalarda yapılıyor, yani kısaca bizi umursayan yok... ben tabiiki bebeğimi bu zihniyetle yalnız bırakacak değilim, ama hak verirsiniz ki, daha dün 40'ı çıkmış bir bebekle uğraşan bir anne olarak da örneğin mesela bebek uyurken, bi duşa gireyim ne de olsa başında babaannesi var diye bile düşünemeyeceğim, allah'ım acaba meme mi verdi, onu mu yaptı, bunu mu yaptı diye düşünerek de bir ömür geçmez herhalde... bir yandan hiç görüşmemek de olmaz, çünkü eşimin ailesi neticede ve ben bunu yasaklasam dahi, eşim doğal olarak dedesi babaannesi halası görsün diyerek benden gizli götürebilir, parka gidiyoruz der, çıkar mesela... görüşmeye benim kontrolümde devam etmek daha mantıklı geliyor, ama inanın özellikle kayınvalidemin yüzünü dahi görmeye tahammülüm yok...

Ben ikizlerime anneanne babaanne vs yardımı olmadan tek başıma baktım..Duş alacağın zaman babasına emanet edebilirsin. Korunaklıdır muhakkak yatağı 5 dak yalnız kalmasından birşey olmaz,zira dönüp haraket edemez o yaşta bebek zaten .... Veya çit alıp bebeğini çitin içine koyabilirsin..

En rahat zamanların şimdi....:)

yok artık böylesinide ilk defa duydum
bence kayınvalidenin aklıyla sorunu var
öyle bir adet filan yok
adet adet diyerek saçma sapan düşünceleri benimsetmeye çalışıyorlar sadece

Allah akıl,fikir ihsan eylesin,ıslah etsin..asla,asla,asla çocuğunuzu yalnız bırakmayın..

ilk defa böyle bir şey duydum çok garip insanlar var ya.
birde kayın validem hemşire diyorsun bilmesi lazım her hangi birisi yani çocuk doğurmasına falan gerek yok bir bebek emzirirse süt hormonları artar süt gelir.hadi sana gıcık oluyor diyelim kızına neden yapıyor bunu?
benim süt hormonlarım fazla çalışıyor mesela değerim yüksek çıktı.doktorum ellediğimde yada uyarıldığında süt gelebileceğini söyledi.ki bu okadar basit bir konu değil bu hormon yüksekken bebek sahibi olunmuyor.
kayınvalidenizin amacı ne acaba gerçekten anlaymadım allah yardımcınız olsun..

Ya Olamaz Böyle Bir Saçmalık Ya..
Aklım Durdu Resmen!

Ne Demek ya Görümcen Nasıl Emzirir?
Hangi akla Mantığa İnanca Sığar Bu Ya?

Allahım Bana da Etrafımdakilerede Kimseyede Yaşatmasın ya.

Ağzım hala açık :KK37:

Böyle bir şey olabilir mi Allah aşkına, nasıl bir adet bu, nasıl bir batıl inanç :KK53:

Sen yine bir şey dememişsin. Ben olay çıkarırdım, o kızla da bebeği asla yalnız bırakmazdım

Resmen dehset ve sok :KK52::KK52::KK52:

Aman guzelim bebegini 1 saniye bile yalniz birakmaman lazim. Ne insanlar var, kesinlikle aklim almiyor.

konuyu okuyunca hiç şaşırmadım. ben 23 yasındayım bundan yaklasık 3-4 sene evvel cok samımı oldugumuz komsumuzun ılk bebegı oldugunda kayınvalıdesı (hıc sevmemıstım kadını ) sakayla karısık bana aynen boyle bısey soylemıstı. " bızım orda adettendır genc kız bebegı emzırırse sesı cok guzel olur" demıstı. benım cevap gecıkmedı " teyze torununuz opera sanatcısımı olacak" demıstım. konu kapanmıstı :KK52:

oha ya..bizde gavur memleketleri kınarız ensest falan oluyor diye.abi fantezinin babası bizde hem de resmiyet kazanmış.saçmalığa bakın...emziren kız adetten de kesilir bu ne manyaklık anlamadım..bence uslubunca bunu kesinlikle istemediğini midenin bulandığını söyle ..

X