bebeğimi 16 yaşındaki görümcem emzirecekmiş!

yok artık bu kadarı cehaletten de öte bir şey...

böyle bir adet ne duydum nede gördüm, daha nelerle karşılaşıcaz acaba??
aman dikkat et canım bebeğine, yarın da başka birşey sokmaya çalışırlar çocuğun ağzına....

fantazıye bakar mısın

16 yaşında kı küçük bebe sayılan görümce, bebeğı emzırcek

çocuğunu uzak tut o ınsanlardan
ne pıs bırşey ya

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

sesimi güzel olcakmış :KK53::KK37:

geleceğin divası falan olurdu belki niye engel oldun ki ne kadar ayıp :KK51:

Son düzenleme:
Bu forumda beni ençok dehşete düşüren şeylerden biri kayınvalidenin torununu emzirme merakıydı,şimdi birde başımıza görümce çıktı.

Allah sonumuzu hayır etsin.

Diyecek birşey bulamıyorum.

böyle birşeyi de ilk kez duyuyorum. Bekar kızın bebek emzirmesi de ne demek yahu? O kadar meraklıysa doğurup emzirsin kendi bebeğini :KK33:

Oha demek istiyorum !

Madem sesi güzel olacakmış emzirince bakire kızımız piyasada sesim iyi diye dolanan ve sanatçı kimligiyle gezen müsvetteleri EMZİRSİN ! belki kulaklarımızın pasının silinmesine vesile olur ::)

Bu forumda beni ençok dehşete düşüren şeylerden biri kayınvalidenin torununu emzirme merakıydı,şimdi birde başımıza görümce çıktı.

Allah sonumuzu hayır etsin.

Diyecek birşey bulamıyorum.

Benim kayınvalidem de "sırf emzirmek için doğurabilirim"demişti,e tabi aldırdı rahimi yumurtalıkları falan 50 yaşında da..
Eşime dedim ki babana söyle de annen emzirmek istiyomuş bi zahmet yardımcı olsun"diye..

Ay nasıl gülmüştük...:KK1:

Var öyle enteresan tipler işte her yerde...

ayy korku filmi gibi.
bu aile normal değil.çocuğunu uzak tut onlardan

valla midem bulandı daha 16 yaşında bekar bi kıza bebek emzirmeye çalışmak nasıl bi zihniyettir ya:26:

Ya bu millet ne kadar merakliymiş başkasinin bebegini emzirmeye.
Ammada çok piskolojisi bozuk insan varmış be.
Ben olsam, bende bırakmazdim bebegimi onlarla yalnìz.

bu ne saçmalık hurafe
nasıl bir genç kız yetiştirme
bebeğinizi tabi ki sakının böyle cahil insanlardan
görüşürsünüz elbet sonuçta eşinizin ailesi ama bu deneyim size bunlara güvenilmeyeceğini göstermiş
gözünüzü çocuğunuzdan ayırmayın ve yalnız bırakmayın

terbiyesiz cahil insanlarr :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

çok meraklıysa kendi doğursun onu emzirsinn allah allah yaaaa.:KK20::KK20:

sen akıl fikir ver rabbim bu insanlaraa:KK31:

Son düzenleme:
başlık dışında okumadım ama eğer gerçekten öyleyse

Allah akıl fikir versin

Bazı arkadaşların da dediği gibi ne kadar çok arttı şu kaynananın falan bebeği emzirme merakı... Üstüne bir de görümce eklenmiş oldu. Bence derin konu, Freud zamanında buna da bir el atmış olsaydı bence, bana kalırsa tam Freud'luk konu :) Ne varsa bu insanların bilinçaltında artık...

Her gün öyle şeyler duyuyor, öyle şeyler görüyoruz ki, buda bana hiç anormal gelmedi açıkçası..
Allah size kolaylık versin.. 16 yaşındaki kızda diyemiyor mu ''anne saçmalama'' fln diye ya!
Offf.. Kıyamet alameti galiba bu hergün hergün okuduğum saçmalıklar :s

insan hemşire olmus ya sunun yaptıgına bak yuh ya saka gib. ama cnm sen stres yapma bsver emzir cocugunu bol bol hayırlı ewlat olur ınsallah.

X