Bazen Allah seni kurtarıyor, sen ayrılık sanıyorsun

Seni çok iyi anlıyorum bende hamileyken dayak yedim yalvardı affettim yine dayak yedim bu sefer darp raporu aldım sikayette bulundum aileme bile gidemedim ailemle tehdit etti beni kadın sığınma evine gittim ve 1 hafta kaldım ama o kaldığım zamanlar beteride varmıs diye düşündüm sonra hamilelik psikolojisiyle duramadım abim aldı onda kaldım 3 hafta hamileyken. Göcebe gibiydim annemden biliyordu herşeyi hasta gibi döven beni o annemi
Suçluladı hep kendi hatasını sırf annem arkamda diye onu istemiyor diye babamda istemiyor ama bebek var diye bilerek cevap veriyor pislik yapmasın diye tabi ailem korkmuyor ama ben onların bası belaya girmesini istemiyorum simdi cocuk hayalleri aklında çıkmıyormus niye dövdün ozaman yalan sölüyor çünkü cocuk bahanesi, derdi ben çok üzüldüm hep ağladım çok sanslar verdim değişmedi okadar ağrıma gidiyorki aklımdan çıkmıyor vurması davranışı küfürleri yaptıkları bide şikayete bulundum dava yeni aaçıldı ifadesini gördüm yıkıldım neymis beni
Dövmemis hakaret etmemis tehdit etmemis ben tehdit etmemisim hakaret etmisim ben hiç birzaman cocugu göstermem demedim halada gösstermem demiyorum babası görebilir herşeyi yapabilir ama benle isi olamaz herkes iyi gÜzel evliliği var ben niye böyle seler yasadım diye çok üzülüyorum ama çok şükür rabbime ailem var tek şansım onlar buda benim imtihanım diyorum yalancı narsist kötü bi insanla yasamak insanı bitiriyor onun için sadece annesi ve kardesleri var onlardan baska kimseye sevmez o onu bile artık gördüm rabbim çok büyük bazı şeleri rabbim gösteriyor gerçekten buda bizim sınavımız bide bosanma taraftarıda değil tek dileğim tez zamanda kurtulurum bide nerdeyse babam evlendirdi bizi ne nankörmüs ya gerçekten ailem dövsün diye evlendirmedi yuvamız olsun diye ama işte allah korkusu olmayan insanlar rabbim seni feraha kavustursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…