Bazen Allah seni kurtarıyor, sen ayrılık sanıyorsun

sevgilim hödö hödö yaptı ay evlenelim geçer inşallahçıların hepsine bu paylaşımı göndericem.

yok mu şöyle dişli bir boşanma avukatı aramızda. el birliği ile donuna kadar alalım soysuzun.

ayrıca başlık ben

Eskiden yorumlara "boşan." yazanları anlamazdım artık bende konuları okurken sonunun olmayacağını anlayıp öyle yazasım geliyor El iyisinden, kök aileci erkekten, saygı duymayandan,narsistten olmuyor. Olmaz. Olmayacakta.

Bu tavsiye üstüne anlaştığım ikinci avukat. Az zaman kaldı diye konuya giriyorum. Son gün okurum dilekceleri aklımda kalsın diye diyor. Bizim için hayat memat meselesi kızımın benim kaderim buna bağlı gözüyle bakıyorum. Onlar girdiği 12345yüzüncü dava gözüyle bakıyor.

Aaaa ben 2 konuyu üst üste okuyunca karıştırmışım kusura bakmayın gönderi sahibi. Bu yorumum size değildi

Yani o kadar çirkeflikten sonra bu aşamaya gelmişseniz sizi artık hiçbir şey şaşırtmamalı ve korkutmamalı..

Baştan sona okudum ...
Aileniz pasif olunca sizi ezmeye çalışmışlar
2 sene çıkıp aynı evde yaşayıp, bu iğrenç adam gerçek yüzünü nasılda saklamış ...
veya siz görememişsiniz

umarım herşey gönlünüzce olur
kızınızla birlikte sağlıklı huzurlu mutlu günler yaşamınız dileğiyle...

Baştan sona üzülerek ve sinirlenerek okudum yaşadıklarınızı. Eşiniz olacak kişi ve ailesi gerçekten narsist , tam bir yalancı, iftiracılarmış. Çok çalışkan, elinden her iş gelen , saygılı, hanımefendi gelini bulmuşlar da üstüne memnun değiller. İnsanoğlu nankör işte. Kızınız ve kendiniz için hayata 4 koldan sarilmaniz gerekiyor. Güçlü bir kadinsiniz bunu yazıları okuduğumda anladım. Bu dava sonrasında da kendi ayağınızın üzerinde durup kızınızla güzel,mutlu ,huzurlu bir hayat yaşamanızı, güzel anılar biriktirmenizi diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun, kalbinize ferahlık versin, yolunuzu aydınlatsın, hayırlı kapılar açsın inşallah. Her zorlukla beraber bir kolaylık vardır. Her gün inşirah suresi okumanızı tavsiye ederim. Bu sure kalbe,ruha iyi geliyor. Yeni hayatınızda başarılar ve huzur diliyorum

Kendinizi suçlu hissetmeyin , suçlu kabahatli olan o narsist eş ve ailesi. Siz elinizden gelenin fazlasını yapmışsınız. Kızınız ve kendiniz için dik durun ve neşeyle kalın inşallah

Tamamını okudum ve yarısında dedim ki herif net NARSİST. Boşuna demiyorum çünkü bende çevremde narsist olduğundan şüphe ettiğim bazı kişiler için narsizm üzerine bir kitap okumuştum ve bir süre psikolojik destek aldım. (Bizimki narsizm değilmiş ama o başka mevzu da) ama burada birinin narsist eşi ve narzsizm hakkındaki yazısını da okumuştum. Sizinkini okurken aynı hikaye ya resmen dedim. Narsist-Kurban şeklinde gidiyor bu ilişkiler. Muhtemelen sizinde ya anneniz ya babanız narsist. Eşinizin de aynı şekilde sizin bu döngüden çıkmanız lazım. Evladıniz resmen sizin kahramaniniz olmuş sizi bu insanların dongusunden çıkartacak aydınlanmayi yaşatmış size. Ona sımsıkı şarilin ve birlikte böyle güçlü durmaya devam edin. Devlette mühendis olmanıza da aşırı sevindim. En azından maddi geliriniz var. Kendinizi psikolojik destek ile iyileştirin ve iyileşmeden başkası ile ilişki kurmayın lütfen çünkü hep aynı döngüyü kendimize çekiyoruz. Sadece biz değişirsek kaderimiz değişiyor. Sizi hiç tanımadan görmeden seviyor ve takdir ediyorum. Güçlüsün kızım! Harikasın! Örneksin! Umarım hep güzel haberlerini duymakta nasip olur bu sitede!

Narsist pislik. Seni hayatina ezmek ve kendi egosunu şişirmek için almış igrenc insan. Insallah hayatin yoluna girer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…