Bayramimiz hic iyi gecmedi ..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende hep kiz kardeşim olsun isterdim. Hatta kızım oldu ikinci bebeğim kız olsun diye dua etmiştim ki iki kız kardeş olsunlar ama erkek çocuk nasip oldu. Allah kardeşin de hayırlısını versin..
Kesinlikle haklısınız.
Ben boşandığım dönemde erkek kardeşlerim çok çok çok destek oldular.
Bugün konulara bakıyorum ve inanamıyorum. Bir tanesi ablam boşandı, ben evleniyorum kimse ilgilenmiyor yazıyor.
Diğeri ablamın hayatı berbat...

Çok kalpten birsey sormak istiyorum. Neden bu kadar sert ve saygısız cevaplar veriyorsunuz? Kimse size hakaret etmedi , yanlış birsey yazmadı ablanizi olduğu kadar sizi ve üslubunuzu eleştirdi .belki harika bir insansinızdir fakat yazdıklarınızla bunu yansitamadiginizi aksine saygıdan yoksun bir yazı olduğunu belirtti insanlar . Burda insanlar size ayna olmaya çalışıyor. Samimi olarak kendinizi sorgulasaniz daha iyi olmaz mı ? Konu açmanın mantığı farklı fikirler gerekirse eleştiriler alıp başka bakış acıları edinmek fikir üretmek değil mi ? Burda ablanıza bizde sizin gibi giydirsek daha mı iyi olurdu ? Aksine sizin bi dk o benim ablam düzgün konuşun demeniz gerekmez miydi ? Lütfen özeleştiri yapın .
Canım öyle istiyor. Burda görüyorum bütün konulara hep kötü ve kötü kalpli yorumlar var herkes yardım etmek yerine elestri yapıp aşağılıyor bunları gördüğüm.icin tahrik oldum o yüzden yoksa inan hayatta herkes beni çok sever anlaşamadığım hiç kimse yok . Benimle tanışsan sen de severdin sanal alem şuan .. gerçek değil saçma sapan oldu konu yorumlar vs

Canım öyle istiyor. Burda görüyorum bütün konulara hep kötü ve kötü kalpli yorumlar var herkes yardım etmek yerine elestri yapıp aşağılıyor bunları gördüğüm.icin tahrik oldum o yüzden yoksa inan hayatta herkes beni çok sever anlaşamadığım hiç kimse yok . Benimle tanışsan sen de severdin sanal alem şuan .. gerçek değil saçma sapan oldu konu yorumlar vs
Çünküsü bizim hayatlarımız da berbat. Kıskandığımız için de sizi eleştiriyoruz.
Sizin kadar mükemmel olamadığınız için de sanal aleme vurduk kendimizi.
Hatta ve hatta asosyal varlıklarız.
Keyfiniz yerine geldi mi ?

Hala kendinizi övüyorsunuz. Sabit fikirlisiniz sayfalarca yazı yazıldı hala fikirlerde 1 gram değişiklik yok.

Ayrıca arkadaşlar mesaja ifade bırakma nasıl yapılıyor. Ben sadece beğen ifadesini görüyorum. Konu sahibi arkadaş bana komik ifadesi bırakıyor da bulamadım onu. Konudan bagımsız bir şey sorduğum için ayrıca özür dilerim..

Ben konuda dişe dokunur ya da dert edinecek bir şey bulamadım ablam alıngan demişsiniz ama asıl alınan sizsiniz ki ablanızın yaptığı dokunmuş ki buraya konu açmıssiniz. Üstelik berbat hayatının neyini kıskanayım gibi bir şey yazmışsınız sizin hakkınızda böyle düşünen bir kardeşiniz olsa yüzüne bakmama hakkınız var ama kendiniz yapınca haklı görüyorsunuz. Ayrıca madem bu kadar sicakkanlisiniz tüm iyi özellikler sizde neden misafire ayak uydurmuyorsunuz? Yılda birkaç kere geliyormuş zaten ölür müsünüz 1 2 gün katlanarak. Ama pardon ablasının kendisini kıskanan biri olduğunu düşünen birinin kendine hayri yoktur kaldı ki ablasını dusunecek

Karakteriniz harika ben şahsen ikna oldum . O zaman bol bol okuyup kendinizi geliştirin ve lütfen harika karakterinizi yazıyada güzel dökün böyle insanlar yanlış anlıyor gereksiz stres size . Lütfen ama lütfen özeleştiri yapın kendinize ve ablanıza bir kardes olarak yardimci olun ha çok rahatsız iseniz mesafe koyun gerekirse görüşmeyin ama onu ve hayatını ezmeyin ( ki içimden bir ses ablanizi kiskandiginizi söylüyor ama neyse ) . Hayatınızda mutluluklar umarım iyilikle bakmayı ogrenirsiniz en çokta canınızın yarısı olanlara

Yorumları okumayacağım haberiniz olsun . Iyi geceler. Konunun kapatılmasını istedim . Yorum yapıp rahatsız etmezseniz seseviniri.rmica ediyorum .iyi geceler
Tamam küçük hanımcığım.
Taze sıkılmış portakal suyunu sabah ılık mı içersiniz , yoksa soğuk mu olsun ?

Yorumları okumayacağım haberiniz olsun . Iyi geceler. Konunun kapatılmasını istedim . Yorum yapıp rahatsız etmezseniz seseviniri.rmica ediyorum .iyi geceler
😁😁😁 guccuk premses istedigi yorumu alamadi
ah ne kadar yazik o ablana senin gibi bir kardesi var berbat hayatindan zevk alan

Adam iyi olduğu için mutlusunuzdur. Bir de kocanıza sormak lazım.
Allah aşkına halinize bir baksanıza. Ablamın hayatı berbat diye seviniyorsunuz.
Cidden siz iyi niyetli bir kadın mısınız ki bizi beğenmiyorsunuz ?
Kimse sizi linç etmiyor. Ama siz bu üslupla tam linçlik bir kadınsınız.
Yorumunuza sağlık bayıldım açıkçası konu sahibi kendini beğenmiş algılayamaz anlatılmak isteneni ama neyse 🙏

Ahh ahh belliki burda ablanıza tüü kaka sizede iltifat etmemizi beklediniz olmayınca konum kapatılsın. Ben sizi tutuyorum en haklısın sizsiniz ! Ablanizin berbat hayatina dahil olmayın da kadın rahat etsin .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X