Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
tarantulaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmm, böcüğümmmmmmmmmmm

yaz bacımmm yaş 30 , 3,5 seneyi geçti bebek istiyorummm:)

valla ben hiç yapmıyorum öyle şeyler.bizinki birşe yapmadan bu zamana kadar 1 kere banyo yaptı.istemeye başladı mı ben banyo yapacağım diye kıvranıyor.bugünde aynısı oldu.yap banane diyorum sonunda bir şey yapmayacak mıyız diyor :))

ay sen ne kdr üzmüşsün kendini kıyamam ama bak ne dicem eşinde problem olduğu için o daha çok üzülüodur.erkek ya belli etmiodur kendini suçluodur.bak bnmde olmuo 6-7 aydır.bzmde düşütü ama eşime hep çocuum daha olmadıı için senden kıymetlisi yok bnm için derdim.olmasada önemli değil hiç üzülme sen deerdm hep.çünkü bnmkinin ailedede kardeşlerdede sorun var onların olmuo abisi eşinden boşandı düşünüğn eşi çok baskı yapıodu herhlde çok istio die biliorm ben.boşandılar.ben hala sölüorm olmuosa vardır Allahın bi bildiği bebeğimiz oluncaya kdr en kıymetli sensn diorm:)

: ) kıvransın bırak..yok anam yok..bu adamlar çocuk yapmayı bilmiyor, bizlik bişi yok diim ben sana

tabii canım orası öyle ben gizli gizli ağlıyordum tatlım...bende eşime sen benim minik bebeğimsin olsun napalım küçük bebeğimiz olmuyor ama büyük bebeğimiz var diyorum...ama benim eşim sorunun kendinde olduğunu öğrendiği zaman çok kötüydü onu teselli etmek için neler yapmadım ki canım benim yine de bebeğimiz olana kadar içi rahatlamayacak ben kendim için istemeyi geçtim eşimin içi rahatlasın istiyorum..

evet canım biliyoru.test filan yapmadın galiba değil mi?inşallah b ay olur hayırlısıyla.
örgü örerken mi sinirleniyosun :))

bebek yokken bebek eşyası örmeye sinirleniyorum.olmuyor işte.harakiri yapacağım yakında. bebek olmuyorsa ne işe yarar bu rahim madem yok olsun gitsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…