Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Kızlaaarrrr benim bebeklerimde eşimdegrip oldu, zaman bulamayabilirim bugün artık, tabloda gerekli düzenlemeleri yaptım, eksikleri tamamlarız yarın

sen de ör kendi bebeğine çok eğlenceli oluyo.arkadaşım banada ip verse,bebeğime bişeler ör dese kabul etmem edemem galiba.

olay şöyle gelişti. eşimin iş arkadaşının eşi doğum yaptı hem çok yakın değiliz hemde maddi sıkışıklıktan küçücük bir yelek ve patik ördüm götürdü. ozaman bizim çalışma yoktu ama başlayacaktık. sonra dediki sen beceriyorsun bize 1-2 patik örermisin ipini alayım dedi. sonra hediye gelmiş 2 çile ipgönderdi. 1-2 dürttüm şimdi elime alasım gelmiyor.kendi bebeğine de ör ör ortada bir şey yok ki.daha kötü olurum herhalde

Canım sen lütfen canını sıkma, niyebilmiyorum ama bazen oluyo böyle, bende geçen ayyaşadım şok oldum ama sıkmamaya çalış lütfen

canımm, ben garip bi şekilde çook iyiyim, ama söyledim valla üşengeçlikten :)
büyükler der ya üşenenin oğlu kızı olmazmış aynen

bunuda atlatıcam ama yakında güzel haberleri veririm inşallah

hmmm zaten sen çalışıyosun hamil kaldığında arkadaşına da kendine de örersin boşver.

yemekte cici anne &baba
sonrasında sevgili kaynım...

yaw arkadaş ben bu çocuğu öz kardeşim gibi seviyorum seviyorumda
sanki evinde tv yok, git kardeşim git te bizde yatıp uyuyalım.

biri kovsun şunu yaaa

Hadi görüşürüz kızlar, ben acele acele okudum tümyazdıklarınızı, tabloya eklemem, değiştirmem gerekenleri hallettim,kızıyolar yapmazsam bana :) Tüm yazılanlar aklımda çok cevap yazmak istiyorum ama malesef ev hstane bende hastabakıcı gibiyim şuan, imdaaaaaaaattttttttt, zordurumdayııııııııııımmmmmmmmmmm

nasıl gıdıyor kızlar?kendını hamıle hısseden varmı :) sabırsızlanıyorum bat gelsın ve olmayayım test yapayım istiyorum.snra esıme süpriz yapayım istiyorum ona daha gec rgl olucm dedım o kasım 6 snı beklıyr eger 1nde testte 2çızgıyı görürsem test cubuguyla bırlıkte gzl bır yemek hazırlıycam ve patık alıcam paketlıycem hedıye olarak verıcem.acıncaa suprızzz olucak.ayy cok heycanlı bır bekleyıs yaaa.bu topikte keske arka arkaya haberler gelse ve 9 ayı bırlıkte doldursak..siz nasıl söylerdınızzzz herkes hamıle oldugunu varsaysın ve esıne nasl söyleyecegını yazsın hadi :)

hiiiiiiiiç bilmiyorum hayal etmedim.o gün gelsin inşallahta bulurum bir şey.ayyyyyyyy yarın bir geçse hasta olmasam

merhaba arkadaşlar benmde adet tarihin kasımın ilk günleri bakalım bizim de istemsiz de olsa çalışmalarımız olduu...eğer hamileysem beraber hamileliğimizi geçirelim arkadaşlar çok iyi olur bir de şu çin takvimi doğru mu çıkıyor bilen var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…