Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
adamı kaçırmadan çalışmışsınız sevindim canım:)) inş yumurtan yeni yeni çatlıyordur:))

valla canım ben elimden geleni yaptım, gerisi allahın taktiri artık.
çatlıyorum diye adamı işten çağardım..
maçımda maçım dedi "geç lan şuraya ne maçı" dedim.yatağa bile değil attım kanepeye.
daha napim :KK37:

hnüz bişey yok ama ağrım fazlalaştı, aralıkta doktora gitcem artık yapacak bişey yok, hem kistleri kontrol ettircem, hemde engel bi durum varmı bi baktıralım...

ümidini yitirme olucak elbet ama doğru zamanda, stres yapıyoruz galiba. sanırım bende stres yüzündn 7 gündür bekliyorm

öyle canım doktorum bana hiç bi sorununuz olmasa bile stresten olmaz stres yapma diyordu ama sorunumuz var maalesef:SS

valla canım ben elimden geleni yaptım, gerisi allahın taktiri artık.
çatlıyorum diye adamı işten çağardım..
maçımda maçım dedi "geç lan şuraya ne maçı" dedim.yatağa bile değil attım kanepeye.
daha napim :KK37:

iyi yapmışsın canım benimki ilk zamanlar önemsemiyordu fazla şu yumurtlama günlerine ama şimdi kendi ne çalışacaz diyor:))

sorunumuzu öğrendiğimiz zaman bile bu kadar ümitsiz değildim bu ay bişey oldu bana artık hak veriyorum kendime ...2 yıldır her ay aynı şeyler yumurtlama günleri, eşime biz ne zaman normale dönecez diyorum hep aynı şeyler hep aynı:SS

keşke aklını başka bişeye verebilsende böyle sürekli düşünmesen.

keşke aklını başka bişeye verebilsende böyle sürekli düşünmesen.

artık bu duruma alıştım sanırım yavaş yavaş akılımdan çıkartmaya başladım sanırım eskisi gibi değilim en azından...önceden her adet olduğumda hüngür hüngür ağlıyordum...her ay bıkmadan usanmadan 1 yıl boyunca gebelik testi yapıyordum ama son bir yıldır ne test ne ağlama her şey bitti gitti...

artık bu duruma alıştım sanırım yavaş yavaş akılımdan çıkartmaya başladım sanırım eskisi gibi değilim en azından...önceden her adet olduğumda hüngür hüngür ağlıyordum...her ay bıkmadan usanmadan 1 yıl boyunca gebelik testi yapıyordum ama son bir yıldır ne test ne ağlama her şey bitti gitti...

Sabretmeye devam hep birlikte öyle böyle geçecek bu günlerimişz, başjka dertlerimiz başlayacak, sen canını sıkma yeterki

ama valla benim üşengeçlikten olmuyo
bende bi kaç kez yatağa kendim atsam yda üşenmeyip adama yorgunum demesem olacak kesin...

:26:

ahahah bendede var o , perşembe herifin maçı var diye çarşamba başının etini yedim ama malesef o gün nöbetçiydim çok yorgundum , uyuyakaldıımm :KK37::KK37:

X