Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
bebek yokken bebek eşyası örmeye sinirleniyorum.olmuyor işte.harakiri yapacağım yakında. bebek olmuyorsa ne işe yarar bu rahim madem yok olsun gitsin

ben özeniyorum örüyorum ne var ki bunda.olunca giydiricem elbet olucak bi gün.benim olmazsa başkasının bebeğine veririm.

gözümde seyirme var benim, hamile miyim yoksa ben ya . bak nası seyiriyo bak :KK37:

psikolojik hamileleriz biiizz :KK9::KK9::KK9::KK9:

senin günün geçmiş.test yaptın mı sen? belirti var mı?

canım benim bende durumlar karışıkk maleseff...

pazartesi kan testi yaptırdım , negatif çıktı . adet olmadım çünkü ben hiçbir zaman ilaç içmeden adet olamıyorum , en başından beri bu böyle . gelecek hafta gidecem doktora , bi kana bakar yoksa bişeyler , tekrar ilaca başlarım ,adet olurum , sonrasında yine deneriz bebiş , bizim döngü böyle devam ederrr :KK37::KK37::KK37:

bende aralıkta yada ocakta doktor kapılarında gezmelere başlarım artık yıl geçsin diye bekliyorum

banada doktor erken dedi ama ben sorun varsa erkenden öğrenmek istiyorum dedim.testler yapıldı.rahim filmi istedi. sıra yokmuş sevgili hastanede.adetin 1. günü ara dedi kız.bekliyorum

Hadi bakalım inşallah güzel haberler vereceğiz birbirimize :)

canım bırsey sormak ıstıyorum ben bugun test yaptım hıcbırsey gorunmedı ama okadar dıkkatlı bakıyorumkı sankı cızgı varmış gıbı eşime gosterıyorum yok bısey nasıl goruyosun dedı ve benım adetımın uzerınden 8 gun gectı adette oldum ama bu ustune görme tarzı bısey olsydı kesınlıkle sılık degılde görünecek kadar çıkardı dımı canım ?

psikolojik hamileleriz biiizz :KK9::KK9::KK9::KK9:

canım benim bende durumlar karışıkk maleseff...

pazartesi kan testi yaptırdım , negatif çıktı . adet olmadım çünkü ben hiçbir zaman ilaç içmeden adet olamıyorum , en başından beri bu böyle . gelecek hafta gidecem doktora , bi kana bakar yoksa bişeyler , tekrar ilaca başlarım ,adet olurum , sonrasında yine deneriz bebiş , bizim döngü böyle devam ederrr :KK37::KK37::KK37:

anladım geçmiş olsun inşallah vardır.allaha şükür ki adet oluyoruz ilaçsız

canım bırsey sormak ıstıyorum ben bugun test yaptım hıcbırsey gorunmedı ama okadar dıkkatlı bakıyorumkı sankı cızgı varmış gıbı eşime gosterıyorum yok bısey nasıl goruyosun dedı ve benım adetımın uzerınden 8 gun gectı adette oldum ama bu ustune görme tarzı bısey olsydı kesınlıkle sılık degılde görünecek kadar çıkardı dımı canım ?

bence çıkardı ama o testlere güven olmuyormuş sanırım.kanda baktır bence.nasıl geldi adetin?

bence çıkardı ama o testlere güven olmuyormuş sanırım.kanda baktır bence.nasıl geldi adetin?

normal canım pıhtılı yoğunluğu suresı aynı sadece ıctıgım ılaçlardan gecikmişti 3 gun sonra geldı agrılıydıda kafama takılan sey ılkbasta kahverengı gelırdı ondan sonra kanama olurdu sımdı ılk başta pembemsı kan geldı sonra kırmızılaştı

normal canım pıhtılı yoğunluğu suresı aynı sadece ıctıgım ılaçlardan gecikmişti 3 gun sonra geldı agrılıydıda kafama takılan sey ılkbasta kahverengı gelırdı ondan sonra kanama olurdu sımdı ılk başta pembemsı kan geldı sonra kırmızılaştı

sanırım üstüne görme öyle bir şey değil ama şüphen varsa yaptır kan testi

X