Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
cnm 30 gündebir..son 5 ayda daha düznli olarak 30 gün.14.veya 15. gündür.
belirti olarak ne var..ben adete bir hafata kala göğüs hassasiyeti kasık ağrısı falan..
ama 15. günlerde hiç bişi yok.:26::26::26::26::26:

kız hamilemisin sen..

Bende anlamıyorum dün beyaz akıntım vardı 30 günde bir mens oluyorum dr 17. Gün dedi bilmiyorum kafam çok karışıyor 19. Günümdeyim kasıklarımda yanma var sizde ne var ne yok
benim dr 15. gün olur ama sen 5 gün önce başla...bende adetimi bitirdim pazar gününden beri deniyoruz..
yokk yapmyorum diyene bak dimi ya valla yatmadan 12 saat önce gecelik giyiniyorum tamam işte
çok güldüm yaaaa..şimdi benimde üzerimde pijama var

kızım sizde durup durup sadece yumurtlama günleri diye tahmin ettiğin günlerde yaparsanız olmaz.adetin bittikten sonra 3 günde 1 çalış diyorum sana anlamıyorsun ki
aynen elif..3 günde değilde 2 günde bir yapıyom tabi kocamın keyfi yerinde.

ee 30 gün de bir oluyorsan senin yumurtan çok erken büyümüş. .. benim yumurtam 11.gün 13 mm olmuştu...

kızım sizde durup durup sadece yumurtlama günleri diye tahmin ettiğin günlerde yaparsanız olmaz.adetin bittikten sonra 3 günde 1 çalış diyorum sana anlamıyorsun ki

gıı 3 gün çok doktor bir gün durun bir gün çalışın dedi ama bizim spermler 3 gün kadar yaşamıyor canım o yüzden 3 gün geç oluyor...

Son düzenleme:

Bizde aynı 2 günde bir deniyoruz inşallah bu ay tutar

valla ben 3 günde 1 e düşürdüm bugün yapmamız lazım dı ama 8 bacaklı örümcek adete kadar yapmayın dedi.dün lekelenme oldu bende belki bebek vardır tutunamaz diye

anadım bende dedim ne oluyor bir terslik var bu işte:26:

canım eşinde sorun yokken sizde yapın işte günde en az 2 kere ne olacak sanki kocana söyle üşürsün üstünü ört derse yok sen ört dersin d

yok zati hasta oldum :2::2: gelecekse bebek beni arasın onunla uğraşamayacağım artık sıkıldım
şimdiden böyle yaparsa bu çocuk ileride parmağında oynatır be

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…