Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

evet tatlım bende bir şey yok işte kendi kendime sorun yaratıyorum...hamileliği kolaylaştırmak açısından yumurtlama takibi yaptırayım bari doktor diyecek biz çalışacağız ya o yüzden biraz bu şekilde deneyelim belki biz yanlış günlerde çalışıyoruzdur

bakalım çok sinirli şu anda ama yumuşatmaya çalışıcam artık biraz uğraşcam

doğru belki hata çalışma zamanlarındadır :)))) ayyy şöyle en azından 5-6 kişi hamile kalsa bu ay da hepimize moral olsa ya...

kafanı karıştırma.iyi gidiyo diosam iyi gidiyo.nokta.
iyiyim ben mis gibiyim.çocuğu düşürdüm rahatladım anasını satim.
cumartesi gitcem bakalım ne dicek.

hiç güleceğim yoktu canım...biz sana çalışmayı öğrettik sen bizden hızlı çıktın.. şimdi sen öğreteceksin nasıl çalışmıştınız canım bi gün durup mu çalıştınız yoksa hiç durmadan mı çalıştınız??

Son düzenleme:

bacım şunu net sölüyüm size.
ben 2 gebelik yaşadım.
biri dış oldu biri düşük ama olsun allah yine verir.
neyse..
ikiside bir günde bir kez değil, 2-3 kez olan ilişkilerden oldu.
net olarak diyorum işte.alın size altın değerinde formül.

ben olsam yaptırırdım inanırım öyle şeylere

peki günde 2 kere olacak sonra bir gün duracak mıyız?

Insanin psikoloji bozulunca bazen ne dedigini ne yaptigini bilmiyor istemeyekte olsa.Biliyomusun bu gelenlere dogum yapmadan once ziyarete gidecektik kiz benden kucuk daha yeni evlendi hamile kaldi neyse ben dedim isten geldim cok yorgunum bide uzulmek istemiyorum bugun dedim bana ne cvp verse begenirsin sen kiskancsin demesin mi sok oldum resmen.Bunun anlami kiskanclik degil dedim sende 2.cocuguna 7 sene ugrasmissin ama senin en azindan oglun varmis 1 tane cocucugun varmis dedim beni azicikta olsa anlaman gerekirdi ama anlamiyosun sen kiskanclik olaarak algiliyosan bunu tamam dedim baska dicek bisey yok.Kimse kimseyi kiskanmiyor iste kiskansa bile o kendi ic sesinle kendi kendine catismasinla alakali birsey sahsen ben oyleyim kendimi sorguluyorum olmazsa diye korkudan uzuntumden bu dusuncem ama insanlara kiskanclikmis gibi geliyor en yakinin bile boyle dusundukten sonra ne diyebilirsin ki..Zamana gelince de arkadasin o kadar anlamli birsey demiski cok iyi anliyorum ne hissediyor bende diyorum cocuklari buyudu yurumeye basladi benim daha yok diye uzuluyorum mesela ama seviniyorumda onlar icin ve cok seviyorum cocuklarini.Allah kimseye yasatmasin gercekten yasamayan bilmiyor annen babanda dahil oluyo buna ha uzuluyorlar ama tam anlamiyla yasamadan kisme bilemez ki yasamasnda kimse cok zor.Esi de inatmis baya benimkide oyle hic umrunda olmaz ben aglarim agliyorum diye azar yerim olmazsa olmaz bana ne napim der dusun sorun bende moral vereyim esim benimle bari kendini iyi hissettireyim demez erkek milleti degil mi topu ayni hepsi numaraci

Evet cnm yoksa niye oyle davransin baska ne aciklamasi ne mantigi olabilirki dedigin gibi sirf canimi yakmaya calisiyo ki yapiyorda.Allah buyuk diyorum sadece...Zaten kabul edemiyor birturlu 1 tane bile yeter diye dusunuyor anlamiyor ki kalite ne hiz ne cahillerle ugrasmasi cok zor.Iste bak arkadasina ne demis cahilin biri daha.Bana da aklinca ogut veriyor yok ayaklarimi havada tutcakmisim da cart curt efendim.Sanki sen biliyorsun bi tobe tobe.Gercekten cahile laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan zor demis atalarimiz dogru demisler[/QUOTE]

ayy canım yaaa sen çok dertlisin.kocan da üzüyor galiba seni.hangi ülkede yaşıyordun sen?

eşin hiç yaptırdı mı test şekerim??
hayır biz yaptırdık da 5 milyon sperm çıktı en son nasıl olacak o iş öyle günde 3 kere 5 milyon spermle.....
biz günde üç kere ancak diş fırçalarızzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…