Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
amiiiiinn ağzın bal yesin:KK9: bebeğin sağlıkla büyüsün inşallah canımm
inşallah canım inşallah...
inş yarın ki doktor kontrolün iyi geçer..bizlerede gelişmeleri haber verirsin..ama sakın üzme kendini, strese sokma hisseder bebeğin...
inşallah yaa kötü bişi dicek diye korkuyorum...stresste yapmıyım diorum herşey olacağına varır rabbimde büyüktür..o ne derse o olur...zaten siz varken stress mtress olmuyorum...İYİKİ VARSINIZ BEEE:21:

haber vercem tabii tüm gelişmeleri hmn yazcam size :)):KK9:
gitsin bidaha okusun söyle hihihi.
dış gebelikte hamilelik belirtilerinin neredeyse tamamı yaşanır.
her ne kdr 2 katına çıkmıyosada hcg sürekli yükseliyor onda da..
lakin dış gebelikte ani girip çıkan ağrılar meydana gelir.
lekelenme değil.bildiğin az az kanama olur.
düşük dediğinde hiç belli olmaz.
benim ne lekelenmem oldu ne bişeyim.ama düştü.olcak olan oluyo işte.
takılma sen böyle şeylere, bebişinde hiçbişi yok bakta gör.
az hareket ediver.
ay benim koruyucu meleğim dediyse doğrudur...şimdi daha da rahatım...ohhh sağol canım benim :KK34: yavaş hareket etmeye çalışıorum yavaş yürüyorum ama...dediğin gibi olcaksa önüne geçemeyiz...Allah!a emanet...
eşimle aramız kötü kavga ettik :KK43: tamda yumurtlama günlerimdeyim :KK17::KK17::KK17:

ay kızzz daha heyecanlı ve ateşli olur ne takıon kafana...2 cilve yap bak nasıl koşuo peşine :KK9: bu günleri atlat canına okursun sonra:KK76:

slm kızlar..
hamişler nasıllar..ben bu ay başladım bebk çalışmalarına..
şu yum günümüde bi bulabilsem..
adetin 3. günü 13mm olam yum sizce kaçıncı gün çatlar..
günde kaç mmbüyür yum..

ben ovulasyondan sonra ilişki yaşamadım.ağrım var diye.
ovulasyondan 2 gün önce bir kez ilişki oldu.
ovulasyon günü 2 kez ilişki oldu.
bir gün aradan sonra yine 2 kez oldu.

hmm anladım tatlım ya şansıma dün hastalandı eşim tam yumurtlama dönemindeyim neyse bir kere çalışmaya vakit bulabilirsek iyi bari 2 .yi istemem:KK1::KK1:

oh maşallah ne hızlı büyütmüşsün yumyumları.. günde 2-3 mm ortalama diye biliyorum ama değişir kişiden kişiye bence

sağol teyzesi:KK1::KK1::KK1::KK1: bide içini doldurursam tamamdır..
ben diyomki o yum. detin 14. gününe kadar çtlar patlar..:KK1::KK1:
onun için adetimin 9. günü bugün ve iki gündür çalışıyoruz..
kalın kafalıyım ne ..bi türlü yumutlama günümü bilmiyorum daha doğrusu anlamıyorum

:KK43::KK43: ya hiç sorma tatlım ya benim eşim de çok kötü üşüttü tam çalışma zamanlarında adamın hali yok nasıl çalışacağız bilmiyorum...ya canım yatağa girdiniz mi tamamdır barışmak için çok güzel bir ortam yumurtlama dönemlerindeymişsiniz biraz iş sana düşüyor süslen püslen kocana gıı barışın yoksa bir ay boşuna mı gitsin...

sende herkese süslen püslen diyorsun da kendin yapıyor musun?:KK1:

kalın kafalıyım ne ..bi türlü yumutlama günümü bilmiyorum daha doğrusu anlamıyorum

tatlım kaç günde bir adet oluyorsun?? kaç günde bir oluyorsan 14 çıkartacaksın ona göre değerlendireceksin.. ben 28 günde bir adet oluyorum mesela 28-14= 14.gün yumurtluyorum demek oluyor...12 14 16 18.günleri iyi değerlendirmek lazım mesela benim adet döngüme göre...

evet tatlım bende bir şey yok işte kendi kendime sorun yaratıyorum...hamileliği kolaylaştırmak açısından yumurtlama takibi yaptırayım bari doktor diyecek biz çalışacağız ya o yüzden biraz bu şekilde deneyelim belki biz yanlış günlerde çalışıyoruzdur:KK1::KK1:

kızım sizde durup durup sadece yumurtlama günleri diye tahmin ettiğin günlerde yaparsanız olmaz.adetin bittikten sonra 3 günde 1 çalış diyorum sana anlamıyorsun ki:KK4::KK4:

Bende anlamıyorum dün beyaz akıntım vardı 30 günde bir mens oluyorum dr 17. Gün dedi bilmiyorum kafam çok karışıyor 19. Günümdeyim kasıklarımda yanma var sizde ne var ne yok

X