Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
benimde batım 3 kasım. büyük bi umutla bekliyorum geçen ay hsg çektirdim tüplerimden biri kapalı çıktı doktorum 2 ay bekle dedi. kendiliğinden olabilir demişti. inşallah olur... bekliyorum dua ile...

canım bence onlar faso fiso allah ne zaman yazdıysa diye düşünüyorum artık..

ovulasyon testinde t çizgisi koyu olduğu zaman 24-36 saat e kadar yumurtan çatlayacak demek çizgiyi gördüğün gün çalışama olacak..bugün 14.günüm çift çizgiyi yakaladım sonunda:))

yani çizgiyi gördüğmde yumurta hazır sperm beklio demek.24-36 saat sonra herşey için geç oluo demek.ölemi?

yani çizgiyi gördüğmde yumurta hazır sperm beklio demek.24-36 saat sonra herşey için geç oluo demek.ölemi?

şimdi yumurta hazır ama çatlamadı her an çatlayabilir demek canım 24-36 saate kadar yani çift çizgiyi gördüğün gün çalışma olacak, o zaman çatlayana kadar çalışma olduğu için sperm hazırda bekliyor olacak zaten ondan sonra çatlayınca inş dölleyecek...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…