Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

cnm kusura bakma dun net gitti...ccok sagol cnm inş. gecer ama sende hamıleyken olmus gecms olsun bnmkıde belki devam eder sen hıc ılac kullanamadın mı cnm....buarada listeye ekle cnm bnide bat 20 kasım yaş 24 2 aydır ıstıyrz bebek.

malesf kan testine fırst kalmadı cnm adet oldum dün idrar testi yaptım malesef kocaman bi tek çizgi

reglm düznlidr hç geckmz tam saati saatine gelr test almaya korkuorm zatn adamda beklio dör gözle bakalm 8-9 güne belli olr inşallah :)

canım yazdıklarından hiçbir şey anlamadım ki, sen regl oldum diye yazmışsın daha neden test yapacaksın ki ?

benim bat 21 ekimdi yaş 25 12 aydır bekliyoruz :18: bugun adetim geçeli 4.gün inat ettim yapmıcam test

10 dakikadan sonra bitiyor onların işi

canım benim gebelikten önce yoktu gebelikte başladı, doktorum çok zorunda olursan dayanamazsan yarın zyrtec içebilirsin dedi, bikaç kez kullandım,ama pek faydası olmadı. Sende tersi plur belki, umarım :)

benim bat 21 ekimdi yaş 25 12 aydır bekliyoruz :18: bugun adetim geçeli 4.gün inat ettim yapmıcam test

hoş geldin canım hayırlısı olsun hakkında, her şey olacağına varır, bırak inadı bence :)...aman tarantula duymasın test yapmadığını "delii test yapsana" yazıyor listeye bak benden söylemesi

ovulosyon testnde koyu kırmızı çzgi çıkınca ertesi gn olucak demi ilişki

ovulasyon testinde t çizgisi koyu olduğu zaman 24-36 saat e kadar yumurtan çatlayacak demek çizgiyi gördüğün gün çalışama olacak..bugün 14.günüm çift çizgiyi yakaladım sonunda:))

ovulosyon testnde koyu kırmızı çzgi çıkınca ertesi gn olucak demi ilişki

koyu kırmızı çıktıktan yaklaşık 24 saat sonra çatlar yumurta ve yumurta en fazla 24 saat yaşar buna göre koyu kırmızıyı gördüğün gece olursa daha iyi olur çünküspermler 72 saat yaşayabiliyor. Spermler hazırda beklerler iyi olur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…