Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Canım merhaba, kaşıntı sorunun için üzüldüm, bende olmuştu oğluma hamileyken, ilaçta kullanamıyodum, kabustu resmen. Belki hamilelik olunca vücut ters reaksiyon gösterip sorunu ekarte eder. Umarım öyle olur.

Eğer seni listeye eklememi istiyorsan BATını yaz canım. Hatta birlikte yaşını ve kaç yıldır istediğini de yaz. Öpüyorum canım. Umarım bebeğin bütün sorunlarına çözüm olur

cnm kusura bakma dun net gitti...ccok sagol cnm inş. gecer ama sende hamıleyken olmus gecms olsun bnmkıde belki devam eder sen hıc ılac kullanamadın mı cnm....buarada listeye ekle cnm bnide bat 20 kasım yaş 24 2 aydır ıstıyrz bebek.

malesf kan testine fırst kalmadı cnm adet oldum dün idrar testi yaptım malesef kocaman bi tek çizgi :KK43:

reglm düznlidr hç geckmz tam saati saatine gelr test almaya korkuorm zatn :KK70: adamda beklio dör gözle bakalm 8-9 güne belli olr inşallah :)

canım yazdıklarından hiçbir şey anlamadım ki, sen regl oldum diye yazmışsın daha neden test yapacaksın ki ?

Kızlar benim BAT'ım 1 Kasım. Buyrun gelmesini hiç istemediğimiz BAT'ımızı birlikte bekleyelim. Olası bebirtilerimizi paylaşalım. Birbirimize destek olalım. Bebişlerimize kasım ayında kavuşmamız dileğiyle :KK9: Hepinizi bekliyorum

ÖNEMLİ: Kızlar BATınızı, listeye eklememi isterseniz, benim herhangi bir mesajımdan alıntı yaparak BATınızı, yaşınızı ve ne zamandır bebek istediğinizi yazarsanız gözden kaçırmamış olurum.

ÖNEMLİ : Kızlar umarım hepimiz bu ay bebişlermze kavuşuruz ama olurda kırmızıları gören olursa, gelecek aya da bizimle gün saymak isterseniz, yeni BATınızı benden alıntı yaparak yazarsanız listede BATınızı güncelleyebilirim.

NOT: TABLO BAŞLIKLARINDAKİ K.Y.Ç.İ KISALTMASININ AÇILIMI "KAÇ YILDIR ÇOCUK İSTEDİĞİ" ŞEKLİNDEDİR.

NOKULLANICI ADIBATYENİ BATYAŞK.Y.Ç.İDURUMU
monbebe12 EKİM:KK49: (uğurumuz) :nazar:232 ay :KK49: (uğurumuz) :nazar:
zeynelim...........:KK49: (2.uğurumuz) :nazar:2118 ay :KK49: (2.uğurumuz) :nazar:
mujum17 EKİMUmarım gerek kalmaz :)2710 ayBEKLİYOR (kan verdi bugün 5'te sonucu alacak, heyecan 1500 :)
gncgoncagnc22 EKİMUmarım gerek kalmaz :)BEKLİYOR (tekrar test yaptırdı mı meraktayız)
chickpeas23 EKİMUmarım gerek kalmaz :)291 ayBEKLİYOR(Test yaptı mı merak ediyoruz:)
ysmn_czm23 EKİMUmarım gerek kalmaz :)2711 ayBEKLİYOR(Test yaptı mı merak ediyoruz:)
mehmetelif25 EKİMUmarım gerek kalmaz :)366 ayBEKLİYOR (ovulasyon testi pozitif, haber bekliyoruz:)
yOosuN25 EKİMUmarım gerek kalmaz :)1 yılBEKLİYOR
tugce7626 EKİMUmarım gerek kalmaz :)BEKLİYOR
arzum9110726 EKİMUmarım gerek kalmaz :)BEKLİYOR
adzeynep26 EKİMUmarım gerek kalmaz :)232 yılBEKLİYOR
sedgn28 EKİMUmarım gerek kalmaz :)302 ayBEKLİYOR
emakinef28 EKİMUmarım gerek kalmaz :)292 ayBEKLİYOR
özlemk29 EKİMUmarım gerek kalmaz :)BEKLİYOR
elay2830 EKİMUmarım gerek kalmaz :)BEKLİYOR
karamelekmiolur30 EKİMUmarım gerek kalmaz :)278 ayBEKLİYOR
dygyvz30 EKİMUmarım gerek kalmaz :)2 yılBEKLİYOR
toprakates30 EKİMUmarım gerek kalmaz :)BEKLİYOR
ayshoo8730 EKİMUmarım gerek kalmaz :)265 ayBEKLİYOR
nesdem31 EKİMUmarım gerek kalmaz :)BEKLİYOR
KutsalAsk31 EKİMUmarım gerek kalmaz :)BEKLİYOR
dicleberen31 EKİMUmarım gerek kalmaz :)BEKLİYOR
bendimahi31 EKİMUmarım gerek kalmaz :)BEKLİYOR
tarantula98127391 KASIMUmarım gerek kalmaz :)325 ayBEKLİYOR
kkimsee1 KASIMUmarım gerek kalmaz :)267 ayBEKLİYOR
muratoslem1 KASIMUmarım gerek kalmaz :)4 ayBEKLİYOR
ozlem77661 KASIMUmarım gerek kalmaz :)363 ayBEKLİYOR
cimen86061 KASIMUmarım gerek kalmaz :)BEKLİYOR
cemrenazimm1-2 KASIMUmarım gerek kalmaz :)226ayBEKLİYOR
cemrecinar31EKİM-2KASIMUmarım gerek kalmaz :)BEKLİYOR
asiyeasya3 KASIMUmarım gerek kalmaz :)BEKLİYOR
pinarima3 KASIMUmarım gerek kalmaz :)254 ayBEKLİYOR
kedicik615 KASIMUmarım gerek kalmaz :)2 ayBEKLİYOR
_oceanshine_6 KASIMUmarım gerek kalmaz :)14 ayBEKLİYOR
feelcrying6 KASIMUmarım gerek kalmaz :)BEKLİYOR
Bahar816-7 KASIMUmarım gerek kalmaz :)BEKLİYOR
jonguil7 KASIMUmarım gerek kalmaz :)262 yılBEKLİYOR
hatibulut8 KASIMUmarım gerek kalmaz :)2915 ayBEKLİYOR
glshkskn1,2,3,4,5,6,7 KASIMUmarım gerek kalmaz :)261 ayBEKLİYOR
HepNasip9 KASIMUmarım gerek kalmaz :)294 ayBEKLİYOR
elifay9 KASIMUmarım gerek kalmaz :)BEKLİYOR
ponkiponki9-10 KASIMUmarım gerek kalmaz :)294 ayBEKLİYOR
karamurselsepeti11-12 KASIMUmarım gerek kalmaz :)BEKLİYOR
CyrstalDoll12 KASIMUmarım gerek kalmaz :)BEKLİYOR
trzi12 KASIMUmarım gerek kalmaz :)BEKLİYOR
sssp12 KASIMUmarım gerek kalmaz :)286 ayBEKLİYOR
lili8815 KASIMUmarım gerek kalmaz :)BEKLİYOR
Suff15 KASIMUmarım gerek kalmaz :)BEKLİYOR
agustos7217 KASIMUmarım gerek kalmaz :)3 ayBEKLİYOR
VLDNMRT18 EKİM18 KASIMBEKLİYOR (Yeni BATını bekliyoruz :)
yavrucugum19 EKİM ......... BEKLİYOR(Yeni BATını bekliyoruz, kendisi de isterse tabi:)
cimcimesultan1 KASIM29 KASIMBEKLİYOR

benim bat 21 ekimdi yaş 25 12 aydır bekliyoruz :18: bugun adetim geçeli 4.gün inat ettim yapmıcam test :KK1:

yok kız her türlü baktım bi içine girmediğim kaldı zaten. Acaba teste kendimizi soksak çift çizgi görürmüyüz ki :KK1: ben siliklere de güvenmiyorum.Ben de sen gibi atmıyorum testleri ya sonradan ikinci çizgi çıkarsa diye..Nitekim geçen ay iki kez başıma geldi.İki testte de silik çizgiyi gördüm ama kırmızı zamanında yine geldi.

10 dakikadan sonra bitiyor onların işi

cnm kusura bakma dun net gitti...ccok sagol cnm inş. gecer ama sende hamıleyken olmus gecms olsun bnmkıde belki devam eder sen hıc ılac kullanamadın mı cnm....buarada listeye ekle cnm bnide bat 20 kasım yaş 24 2 aydır ıstıyrz bebek.

canım benim gebelikten önce yoktu gebelikte başladı, doktorum çok zorunda olursan dayanamazsan yarın zyrtec içebilirsin dedi, bikaç kez kullandım,ama pek faydası olmadı. Sende tersi plur belki, umarım :)

benim bat 21 ekimdi yaş 25 12 aydır bekliyoruz :18: bugun adetim geçeli 4.gün inat ettim yapmıcam test :KK1:

hoş geldin canım hayırlısı olsun hakkında, her şey olacağına varır, bırak inadı bence :)...aman tarantula duymasın test yapmadığını "delii test yapsana" yazıyor listeye bak benden söylemesi :KK1: :KK60:

ovulosyon testnde koyu kırmızı çzgi çıkınca ertesi gn olucak demi ilişki

ovulasyon testinde t çizgisi koyu olduğu zaman 24-36 saat e kadar yumurtan çatlayacak demek çizgiyi gördüğün gün çalışama olacak..bugün 14.günüm çift çizgiyi yakaladım sonunda:))

ovulosyon testnde koyu kırmızı çzgi çıkınca ertesi gn olucak demi ilişki

koyu kırmızı çıktıktan yaklaşık 24 saat sonra çatlar yumurta ve yumurta en fazla 24 saat yaşar buna göre koyu kırmızıyı gördüğün gece olursa daha iyi olur çünküspermler 72 saat yaşayabiliyor. Spermler hazırda beklerler iyi olur :)

X