Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
benimde batım 3 kasım. büyük bi umutla bekliyorum geçen ay hsg çektirdim tüplerimden biri kapalı çıktı doktorum 2 ay bekle dedi. kendiliğinden olabilir demişti. inşallah olur... bekliyorum dua ile...

$Adsız.jpg yaptım böyle çıkıyor :KK1:

:))geçen ay 12.gün çift çizgiyi yakalamıştım ama benim adetim hep 28 günde bir olur 12.gün çatladığını gçrünce çok şaşırmıştım o günü değerlendirdik ama olmadı maalesef bakalım bu ay ne olsun...

canım bence onlar faso fiso :KK70: allah ne zaman yazdıysa diye düşünüyorum artık..

ovulasyon testinde t çizgisi koyu olduğu zaman 24-36 saat e kadar yumurtan çatlayacak demek çizgiyi gördüğün gün çalışama olacak..bugün 14.günüm çift çizgiyi yakaladım sonunda:))

yani çizgiyi gördüğmde yumurta hazır sperm beklio demek.24-36 saat sonra herşey için geç oluo demek.ölemi?

yani çizgiyi gördüğmde yumurta hazır sperm beklio demek.24-36 saat sonra herşey için geç oluo demek.ölemi?

şimdi yumurta hazır ama çatlamadı her an çatlayabilir demek canım 24-36 saate kadar yani çift çizgiyi gördüğün gün çalışma olacak, o zaman çatlayana kadar çalışma olduğu için sperm hazırda bekliyor olacak zaten ondan sonra çatlayınca inş dölleyecek...

X