Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Normal de düzenli mi reglin ? Kızın da varmış ne güzel canım Allah bağışlasın :) Bu süreçte erkekler çok heyecanlı ve komik oluyorlar bence, ben çok test aldığım için geçen ay "daha gelmeden bizi masrafa soktu bu civciv" diye söyleniyordu eşim :))

reglm düznlidr hç geckmz tam saati saatine gelr test almaya korkuorm zatn :KK70: adamda beklio dör gözle bakalm 8-9 güne belli olr inşallah :)

bnmde bat 12 kasım önümzdeki hafta yumurtlama dönemim çalışmalar başlıcam.ilk defa bu ay ovulosyon testi yaptrdm.eşimede geçen ay keçi bounuzu kürü uyguladm 1 hafta spermlerinde baya artış olmş.bu ayda sadece akşamları içiriorum.yumurtlama zamanıa kdr içiricem:)))bu ay ii hazırlandm anlıcağınız:))

Beni işten atacaklar hiç bişey yapamadım bugün. Bi de eşim mesaj atmış tebrik ederim nur topu gibi bir trafik cezan olmuş diye nur topunu görünce direk ben tongaya düştüm hamileyim de benim haberim yok da onun mu var diye ama trafik cezasıymış:KK55:

bende sonunu zor okudum, wayy arkadaş :KK70:

bnmde bat 12 kasım önümzdeki hafta yumurtlama dönemim çalışmalar başlıcam.ilk defa bu ay ovulosyon testi yaptrdm.eşimede geçen ay keçi bounuzu kürü uyguladm 1 hafta spermlerinde baya artış olmş.bu ayda sadece akşamları içiriorum.yumurtlama zamanıa kdr içiricem:)))bu ay ii hazırlandm anlıcağınız:))

reglm düznlidr hç geckmz tam saati saatine gelr test almaya korkuorm zatn :KK70: adamda beklio dör gözle bakalm 8-9 güne belli olr inşallah :)

regl zamanoında bi kanaman oluyo ama normal reglinden miktar ve renk olarak farklı oluyor. açık pembe ya da koyu kahve gibi bi akıntı geliyor bu bzı kişilerde 2-3 gün sürebiliyor ama normal regl yoğunluğunda değil. işte böyle durumlara üstüne görme deniliyor :KK31:

Kızlar yaşınızı ve ne zamandır denediğinizi de yazında ekleyeyim sizi. Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz :)

kızlar valla şu keçi boynuzu kürünü yapın yaaa şok oldm ben spermleri aşırı arttırıor.dua edersnz bana ilerde:))benim arkadaşm evlendi eşine her gn yapıodu evliliğnin 15.günü hamile kaldı:)))

Nasıl olayım valla canım çocuklardan fırsat bulunca girip bakıyorum yapmam gereken bişey var mı diye acele acele, gece onlar yatınca rahat rahat bakabiliyorum ancak, sen nasılsın?

Miniklerin de varmışş :)) Allah bağışlasın, yaş 32 yazıyor ne güzeell genç,güzel anne, darısı hepimizin başına inşallah, bende iyiyim çok şükür, işyerindeyim...geçmiyor zaman

canım herkes yavaş yavaş geliyor senden gelecek inş güzel haberler alırız...ya 1 hafta geçmiş adetinden umarım hamilesindir daha önce hiç bu kadar gecikme olmuş muydu?

ilk kez gecikiyor ve benim 17si şaşmaz yani deyip kendimimi kandırıyorum offf :/ az kaldı öğrenicez

Miniklerin de varmışş :)) Allah bağışlasın, yaş 32 yazıyor ne güzeell genç,güzel anne, darısı hepimizin başına inşallah, bende iyiyim çok şükür, işyerindeyim...geçmiyor zaman

Teşekkür ederim tatlım, darısı tüm isteyenlerin, önce olmayanların başına :)
benide ekleyin 21 yasındayım 1,5 yıl sonunda hamişimmm :KK49::KK49::KK49:

merhaba benim 23 ekim dün olmam gerekiyordu yani ama bn bekliyorum 27yaşındayım 11 aydır deniyoruz hayırlısı beklemedeyiz her ay :)

Hoşgeldiniz kızlar ekliyorum sizleri de :)

X