Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
arkadaşlar merabaa..bat kasım değil 26 ekim ama bende geldim aranıza:)2 yıldır anne olmaya çalışıyorum inşallah bu ay son olur:)

arkadaşlar merabaa..bat kasım değil 26 ekim ama bende geldim aranıza:)2 yıldır anne olmaya çalışıyorum inşallah bu ay son olur:)

Hoşgeldin tatlım, artık ay ayırmıyoruz zaten, yaşınıda yazarsan hemen eklerim senide. Az kalmış BATa, artık sorarken korkuyorum :) gerçi ama hiç test yaptın mı? Öpüyorum

sana da sıra gelecek canım merak etme tarantula fena kışkırtacak seni , sen şimdiden 2 3 tane gebelik testini hazırda bulundur:))

:)))) Ya artık test kelimesini yazarken kıs kıs gülüyorum, kötü adam gibi oldum la sayenizde, hahaha beeennn tüylü, çirkin, kötü, test şirketi ortağı, allahın cezası örümcek, hepinizi kışkırtıcaaaaaam, böööööö, falan oldum yani :))))

korkuyorum kızlar ya...

korkma tatlım hayırlı neyse olsun...ya bigün ben hastaneye gittim tam kan testi verecektim hastanede adet oldum bu kadar şansızlık olur mu ya:))kan testini veremeden geri geldim eve:)) o yüzden canım adet olmadıysan hala hamilelik ihtimalin daha artıyor inş hamilesindir...

valla adın çıkacağına canın çıksın diye bi laf var:)) senin de adını çok pis yaydık yav:)) canım benim iyi oluyor senin üzerinden strsimizi atıyoruz:)) sağolasın canım...

Son düzenleme:

ne diyeceğimi bilemiyorum sen gülüyosunda, kim bilir ne üzüldün.

bişey anlatıyım belki biraz toparlarız. RABBİM BÜYÜK

Teyzem 15 yıl hamile kalamadı, aşılama yaptırdı, devlet özel hastane hastane gezdi, sağlam para harcadılar.
eniştemin sperm sayıları düşükmüş ama bebiş olmasına engel değilmiş.
teyzemin kalınbağırsağında yırtılma olmuş, bu sebeple kuyruk sokumuna yakın bi yerde yumruk gibi
şişlikler oluştu, 2 kere acilde aldılar. 3-5 ay sonra ANKARA NUMUNE hastanesine yattı artık ameliyat olacak,
ama yıllarca heep adeti gecikir hepimizi arar bu sefer hamileyim der sonra adet olurdu. Hastaneye yatmış,
günü geçmiş ama kimseye söylemi akşam 10 içi içini yiyo doktora söylüyor benim çocuğum olmuyo ama
adetim de gecikti, boş yere ameliyattan kalmayım diye söylemedim. doktor fırçayı basıyo tabii. sonra tahlil falan hatun
hamile. bi kızı oldu (tedavisiz hemde) sonra 2. düşük. 3. oğlu oldu :) tutmasak peşpeşe devam edecek..... :)))

mujumum bende korkuyorum ama ben bu cadı kızlardan korkuyorum,kurtar beni :)

cadıların başı sensin tarantulacım sen şirket senin mi ne

test yapmak da psikoloji bozuyo arkadaş, en iyisi beklemek.
ben eylül de ağır bi grip geçirdim, ara ara miğdem bulanıyodu, korkumdan ilaç almadım
20 günde geçti :)

doğru canım o gün çok ağladım ama üstünden 1 yıl geçti artık 2 yıldır valla gözümde yaş kalmadı ağla ağla allah kimseyi ağlatmasın bu konuda içim yanıyor tabii kii...15 yıl çok uzun bir süre ama sonunda o güzel duyguyu tatmış teyzen..inş biz bu kadar beklemeyiz...

Yemişim şirketi size bişey olmasın kızlar, ben en iyisi ağıma biraz daha yapıştırıcı süreyim

Güzel kızlar, tatlı kızlar, inşallah bol bol bebekleriniz olurda, koltuklarınız parmak boyasından, çamlarınız parmak izinden, televizyonunuz tükürükten, halılarınız meyve suyundan sütten görünmez, evinizden kaka kokusu eksik olmaz, amiinnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…