Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Canım bakma sen arızaya benim teyzem tüplerini bağlattıktan sonra bi oğlan doğurdu sen biliyo musun, allahın işine karışılmaz

yok karışmamda..
korkularım var işte napıyım.
bazen hiç bebeğim olmucakmış gibi geliyor.
kendimi anne gibi düşünemiyorum.
kocamıda kendime benzetmişim.
dün gece 2 de geldi eve, girer girmez koşkoşkoş bebek çalışması var diyo bana : )
dedim yok kalite düşüyomuş bugün sadece uyucaz..
valla mı, çokta yorgundum ha iyi oldu bu, çocuk doğuştan yorgun olcaktı diyo...
kıyamam kız

Kızlar az once kan sonucunu aldım <1 yanı kocaman bir hayal kırıklığı. Bunca belirti, his,..hiçmiş.neyse! İnsallah isteyen herkese hayırlısını nasip etsın allah!

kızlar az once kan sonucunu aldım <1 yanı kocaman bir hayal kırıklığı. Bunca belirti, his,..hiçmiş.neyse! Insallah isteyen herkese hayırlısını nasip etsın allah!

hayırlısı canım üzme kendini. Inşallah bir sonraki aya muradına kavuşursun

dış kimyasal bilmem ne hiç gebelik bulamayan ne yapsın?

bende hiç 30 gibi hissetmedim 24-25 :) inşallah hayırlı haberler verirsin canım, sonuç negatifte olabilir üzülmek yok...Sakın !

Kızlar az once kan sonucunu aldım <1 yanı kocaman bir hayal kırıklığı. Bunca belirti, his,..hiçmiş.neyse! İnsallah isteyen herkese hayırlısını nasip etsın allah!

canım hayırlısı her şeyin üzülme yeni çalışmalara odaklan

tatlılar özelden yada en azından benden alıntı ile yaş ve k.y.ç.i yazarsanız bilgilerinizi tamamlarım tabloda

özelden mektup gbi uzun bişi yazdım size ama cevapla dedim.başlık falan istedi az daha konumu açacaktım size özel yazarken anlayamadım.sildim bende.yeni üye sayılırım.yaş 32 .11 yıllık evlym.çock isteme biraz karşık bzm 5 yıl hiç istemedik.5 yıl sonunda daha çok korunarak arada bir kornmayarak ilşki oldu. eşimde bende çok fazla çocuk istemediğimz için.olursa olur olmazsa saağlık olsun diyorduk.biz yinede 4 yıl önce fln dra gttk muayne olduk.spermlrde srn vrdı.yine boşverdik.olursa olur dedik.açıkçası 8 aydr korunmasız ilişki oluo.8 aydrda yazın 3 ay da ailemn yanına gttim tatile eşim yoktu ynmda.ara ara sperm tahlilleri yptryrz.haziranda eşim sgrayı bıraktı yemesine dha dkkat edioyor.gelişme var spermlerde.ama daha istenilen seviyeye gelmedi.bu ay bende ilk defa soğan suyu bal tarçın çörekotu deniyorum.bikaç deneyim bakalım ne olcak.olmazsa tedavi falan inşllah gerek kalmaz tadaviye.yaşta geçio.hayırlısıı bakalım.inşallh hepimizin beklentileri olur.

tugce canım üzülme inşallah önümüzdeki ay kalırsın,

üzülme derken üzülücem bende, 3 saat kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…