Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
waaaawawwaw harikasın kaç doğumlusun sen

tarantula, canım deliyim valla korkudan ölüyorum, akşam test yapıcam yada öğlen izin alıp kan testi yaptırcamm

canım adet belirtin yok demi yok de bize kaç gündür topiğimiz bebeksiz kaldı...hamile haberleri bekliyoruz inş.testi yapar yapmaz bizlere de haber ver canım...hepimizin bu konuda morale ihtiyacı var...

Ekledim tatlılar, hayırlısı olsun :)

tarantula, canım deliyim valla korkudan ölüyorum, akşam test yapıcam yada öğlen izin alıp kan testi yaptırcamm

1983 canım, seneler çabuk geçiyor diyorlardı da inanmıyordum, hiç 30 yaşındaymışım gibi hissetmiyorum ama 30 işte...senin yaş kaç

Nolursun öğlen izin al akşama doğru çıksın da buraya da yaz biz de bilelim ölürüm merktan gece uyuyamam kafama takılır:KK52:

Son düzenleme:
canım adet belirtin yok demi yok de bize kaç gündür topiğimiz bebeksiz kaldı...hamile haberleri bekliyoruz inş.testi yapar yapmaz bizlere de haber ver canım...hepimizin bu konuda morale ihtiyacı var...

Canım inşallah beklediğim olur.,
ben ağrılı olurum 17sinden bu güne çok hafif ağrılarım oluyo, aaa oluyo galiba diyorum yok. bide sağ kasıgımda böyle ağrı yada kazılma gibi bişeyler oluyo, normalmi bilemiyorum ama çok azda miğde bulantısı var... İnşallah herkes dileğine kavuşur.
Rabbim herşeyin iyisini bilir...

1983 canım, seneler çabuk geçiyor diyorlardı da inanmıyordum, hiç 30 yaşındaymışım gibi hissetmiyorum ama 30 işte...senin yaş kaç

benimde 86 yaş 27 oldu nasıl oldu bilmiyorum, yaşımı farkettiğimde acilen anne olmam lazım dedim, yoksa düşünmüyodum valla

Canım inşallah beklediğim olur.,
ben ağrılı olurum 17sinden bu güne çok hafif ağrılarım oluyo, aaa oluyo galiba diyorum yok. bide sağ kasıgımda böyle ağrı yada kazılma gibi bişeyler oluyo, normalmi bilemiyorum ama çok azda miğde bulantısı var... İnşallah herkes dileğine kavuşur.
Rabbim herşeyin iyisini bilir...

Kokulara olan duyarlılığında arttı mı?Benim arkadaşım evine giremiyordu kokuyor diye direk banyoya koşuyordu.Bi de baktı meğersem hamişmiş...

benimde 86 yaş 27 oldu nasıl oldu bilmiyorum, yaşımı farkettiğimde acilen anne olmam lazım dedim, yoksa düşünmüyodum valla

27 yaş iyi iyi kız 30 da iyi :)) beni yerden yere vurdun sen :)) ilk bebişim olacak nasip olursa ,çok kolay sandım ama değilmiş bilseydim 4 sene boyunca hiç korunmazdım

ve geldim, sonucu 5 gibi telefonla öğrenicem. Çok istememe rağmen herşeyin hayırlısı diyorum Rabbim hayırlısı neyse onu versin. :KK43:

27 yaş iyi iyi kız 30 da iyi :)) beni yerden yere vurdun sen :)) ilk bebişim olacak nasip olursa ,çok kolay sandım ama değilmiş bilseydim 4 sene boyunca hiç korunmazdım

yerden yere vurupda ne yaptım :) seviyorum işte ...kaç olduğunun ne önemi var ne hissediyosan o. ben daha 20-21 falan işte

X