Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Nasıl gitsin yavrum ya, benim oğlan okula başladığından beri gripten kurtulamadık, bi kafamızı kaldırabilsek yapacaz bebiş ama işte grip gripte insan bişey yapmak istemiyo ki, eşim oğlumla kafa bulup duruyo, lan soyumuzu kurutacan diye:KK1:

geçmiş olsun kuzu aman dikkat et kendine aman valla bi biz çırpınıyoz sankim haa:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Uleee siz benim aklimi aliveriyonuz ya firinda kek vardi kek oldugunu unuttum kosarak mutfaga firladim resmen Allahtan hatirladim haaa uyyhh ucuz yirttim:18:

kız valla bağımlımı olduk anam ne bilemiyim bırakamıyoz:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

Ben buraya uye olali facebook meysbook falan acmaz oldum dogru duzgun ve surekli ayy kizlar ne yazdki cok merak ediyorum calistigim zamanlar gelincede sayfalarca yazi oluyo 2-3 saat okucam diye ugrasiyorum yazik bana yaa :KK4::KK4::KK4: ohhh topic ikimize kaldi ohhhh siz yatin uyuyun pireler ucsun emii :KK62::KK64:

Ben buraya uye olali facebook meysbook falan acmaz oldum dogru duzgun ve surekli ayy kizlar ne yazdki cok merak ediyorum calistigim zamanlar gelincede sayfalarca yazi oluyo 2-3 saat okucam diye ugrasiyorum yazik bana yaa :KK4::KK4::KK4: ohhh topic ikimize kaldi ohhhh siz yatin uyuyun pireler ucsun emii :KK62::KK64:

kız deli ya aynen valla kim ne yazdı aklım hep topikde bacı ben yatıyom yarın sabah işimiz var:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17: öptüm bebek:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Bilmiyorum. Hiçbiriniz de bi soralım yönetime neden bu kızın banını açmıyorlar demediniz.

canım hepnasip yönetime hepiniz için mesaj atmıştı ... sonra kızlar gelecek gibi dedi geldiler bi ara mehmetelif seni sordu konuşmuştuk sanırım önceki sayfalarda...ben bu ara fazla takılamıyorum ama senin adın geçti bi ara canım...sonunda bizimlesin canım boşver gerisini:KK1:

Son düzenleme:
Avavredim sen niye hala banlısın ya, hesabına giriş yaptıktan sonra kazen beye, 'mujum, mune hanımla görüşmüş, hesabımın açılmasını rica ediyorum' diye yaz o forma, hesabın açılır heralde tatlım. Özledik seni ya, gel artık

Bilmiyorum. Bu yazdığını görmedim. Kendim mesaj yolladım herkes açılmış ben neden banlıyım diye. Açmışlar. Bakmamıştım hiç dün akşama kadar.

Son düzenleme:
X