Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
ama canım bizim normal olmuyor şuan tabii değerlerimiz artıysa normalde olur bekleyecez 2 ay kadar...eğer artmadıysa aşılama ya da tüp yapacaz niye boşanacaz kız en azından tüp şansımız var...olmasa bile ben eşimden asla ayrılmam ...annesi bana oğlumun alında yazmıyordu ne bilecektin diyor,olsun dedim evlenmeden önce alında da yazsa yine de evlenirdim...her şeyden önce gelir eşim...

inşallah herşey güzel gelişir.
sorun kocamda olsa bende ayrılmam ama bendeyse eğer zor o yükle yaşamam.
hele ki benim kocam gibi çocuklara düşkün bi adamsa.
tam cehennem.

kulaklarını tıkıyon iyi güzelde.
ağzını açma bari.
pis pis kokuyo...
yılan mı yuttun kertenkele mi çiğnedin naptıysan :KK53:

Sen çok haşere yutuyon heralde iyi biliyosun bu işleri belli, kokudan anlıyosun. Kokarca seni.

benimki burda olsa ben rahat olamam.annem burdayken biraz rahatlıyorum

Ben turnayı gözünden vurmuşum kayınvalide bakımından. Ama anne başka tabi ahh ah.

evet canım malesef orda da var.. yaa bırde canlarım cok utanarak bırsey sorcam sıze lutfen buna cvp verın vajınanızın ıc kısımlarını gerdığınızde mınık mınık seyler var mı boyle tavuk derısı gıbı pütür pütür seyler ??

şimdi gerim gerim gerdim baktım.yok bende öle bişeler.

ama canım bizim normal olmuyor şuan tabii değerlerimiz artıysa normalde olur bekleyecez 2 ay kadar...eğer artmadıysa aşılama ya da tüp yapacaz niye boşanacaz kız en azından tüp şansımız var...olmasa bile ben eşimden asla ayrılmam ...annesi bana oğlumun alnında yazmıyordu ne bilecektin diyor,olsun dedim evlenmeden önce alnında da yazsa yine de evlenirdim...her şeyden önce gelir eşim...

Kesinlikle. Çocuk için evlenmiyoruz ki. Sevdiğimiz için evleniyoruz.

inşallah herşey güzel gelişir.
sorun kocamda olsa bende ayrılmam ama bendeyse eğer zor o yükle yaşamam.
hele ki benim kocam gibi çocuklara düşkün bi adamsa.
tam cehennem.

eşim bi de sınıf öğretmeni her gün çocuklarla birlikte, geliyor anlatıyor öğrencilerini üzülüyorum bazen benim çocuğum olsa şöyle yapardım falan filan gibi şeyler anlatıyor çok zor bi durum eşim için ama allahın takdiri eğer kaderimiz de varsa olur..

eşim bi de sınıf öğretmeni her gün çocuklarla birlikte, geliyor anlatıyor öğrencilerini üzülüyorum bazen benim çocuğum olsa şöyle yapardım falan filan gibi şeyler anlatıyor çok zor bi durum eşim için ama allahın takdiri eğer kaderimiz de varsa olur..

olur inşallah canım.siz belli ki kalbi çok temiz insanlarsınız.inşallah allah kalbinizdeki görür ve verir size.

Kesinlikle. Çocuk için evlenmiyoruz ki. Sevdiğimiz için evleniyoruz.

aynen canım ..hani allah korurun bi kaza geçirirsin ölümden dönersin de allah seni bana bağışladı dersin ya...eşimde sorun çıkınca, ameliyat falan olunca eşime şunu söyledim allah seni bana bağışladı sen yanımda ol yeter dedim..biz elimizden geleni yapalım olursa olur, olmazsa ne yapalım kendimize yeteriz dedim...

Son düzenleme:
aynen canım ..hani allah korurun bi kaza geçirirsin ölümden dönersin de allah seni bana bağışladı dersin ya...eşimde sorun çıkınca, ameliyat falan olunca eşime şunu söyledim allah seni bana bağışladı sen yanımda ol yeter dedim..biz elimizden geleni yapalım olursa olur, olmazsa ne yapalım kendimize yeteriz dedim...

Aslında çocuk işini fazla abartmamak lazım ama yapamıyoruz işte. Evlilik çocukla eş değer gibi görülüyor çevrede. Baskı oluyor insanın üzerinde. Sanki herkes çocuk sahibi olmak zorundaymış gibi. Halbuki öyle değil.

pis şapşal.yemedi.:KK47:

naber olsun.adet olcam gibi ama hamileyim.:KK53:

Boooaakimm...vallahi de hamilesin.

kızlarrr çamaşır suyuna idrar döküp gebelik testi deneeyn var mı:))) ya çamaşır suyu ile idrar karışınca zaten köpürür ,köpürünce gebelik var demekmiş

canım eşim varikosel ameliyatı oldu 6 ay bekleyin dedi doktor...şuan 4.ayın içindeyiz 2 ay sonra eğer değerler artmadıysa sadece tüp oluyor...sayı olarak yeterli ama hareket az kalıyor aşılama için..ama artıysa normale yakın olduysa o zaman aşılama olur belki

inşallah artmıştır.keçiboynuzu pekmezi ile zencefili karıştır yedir bak

Aslında çocuk işini fazla abartmamak lazım ama yapamıyoruz işte. Evlilik çocukla eş değer gibi görülüyor çevrede. Baskı oluyor insanın üzerinde. Sanki herkes çocuk sahibi olmak zorundaymış gibi. Halbuki öyle değil.

Boooaakimm...vallahi de hamilesin.

aynen tatlım seninle aynı fikirdeyim.. kendi derdimizi unutuk,çevre baskısından bunaldık zaten...

X