Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
benim kide burnumun dibinde ama gezmekten fırsat bulup yapmıyo yada yapamıyooo

Valla benimki şeker şeker seninki asortik kayınvalide heralde:KK53:
ana.
nan.
benim memelerimde hiçbi cacık yok haaağğğ...
anağğğm yine mi olmadı o zaman ya la. :KK30:

rabbimmmmmm yazdıysan boz.bu genetiği bozuk karıya çekmesin çocuğum:KK9:

Sizi severek takip ediyorum maşallah Hacıvatla Karagöz gibi olmuşunuz :KK52:

ana.
nan.
benim memelerimde hiçbi cacık yok haaağğğ...
anağğğm yine mi olmadı o zaman ya la. :KK30:

:)) eşim adetime yakın soruyor bu ay adet olacan mı diye günü gelince derim diyorum adete 2 3 gün kala başlıyorum adet olacam diye ,bat günü kesin cevap veririm diyorum sabah kalkar kalkmaz soruyor olacakmısın diye evet diyorum 1 2 saate yakın oluyorum ..en çok eşime üzülüyorum zaten...benim yüzümden anne olamayacaksın diyor ,olsun ne yapalım kader böyleymiş sen yanımda ol yeter diyorum ama üstünde yük oldu..dün yine sordu adet olacak mısın diye sanırım dedim canım tatlı çekiyor çünkü dedim,yine üzüldü off ya...

:)) eşim adetime yakın soruyor bu ay adet olacan mı diye günü gelince derim diyorum adete 2 3 gün kala başlıyorum adet olacam diye ,bat günü kesin cevap veririm diyorum sabah kalkar kalkmaz soruyor olacakmısın diye evet diyorum 1 2 saate yakın oluyorum ..en çok eşime üzülüyorum zaten...benim yüzümden anne olamayacaksın diyor ,olsun ne yapalım kader böyleymiş sen yanımda ol yeter diyorum ama üstünde yük oldu..dün yine sordu adet olacak mısın diye sanırım dedim canım tatlı çekiyor çünkü dedim,yine üzüldü off ya...

üzme tatlı canını.sen bir üzülüyorsan eşin beş üzülüyor bu duruma tabiki.ama allah yardımcınız olur inşallah.neler neler oluyor hayatta.düşünme böyle.valla üzüldüm bende şimdi yazmışsın şöyle.ben ki pek zor üzülen bi tipimdir yani.

üzme tatlı canını.sen bir üzülüyorsan eşin beş üzülüyor bu duruma tabiki.ama allah yardımcınız olur inşallah.neler neler oluyor hayatta.düşünme böyle.valla üzüldüm bende şimdi yazmışsın şöyle.ben ki pek zor üzülen bi tipimdir yani.

üzülme canım herşey bizler için allah ilk önce sağlık versin, eşim yanımda olsun yeter ben artık alıştım, durumu kabul ettim diyorum eşime ama o gün geçtikçe daha bi üzülüyor ,bir an önce olsun istiyor...

X