Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
ya evet bende mesela adetime 15 gün kala ağır bir şey kaldırmıyorum , ilaç içmiyorum..adet olunca başlıyorum halıyı malıyla uğraşmaya :))

ben sıkıldım artık bu durumdan ama hayırlısı artık ne yapalım.ezan okunuyor ezanlar yüzü suyu hürmetine rabbim sesimizi duysun bizedebir bebek versin inşallah

heç sorma.perşembe gittim ya hastaneye.kadının biri 7 aylık hamile birde çocuğu var.kadına dedim hamilelerden nefret ediyorum diye.kadın gülüyor

Hastane konusunu hiç açma zatennn... sevimsiz sevimsiz :KK36::KK36::KK36: burda 2tane arkadasım var hamile onları cok seviyorum ama buluşunca da çok kötü oluyorum hatta biriyle aynı binadayız sabah okula gidiyom bi gözüm açık bi gözüm kapalı bi bakıyom lobbyde oturuyo hastaneye gitmek için taksi bekliyo Allahım bi uykum kaçıyo koşa koşa eve dönüp ağlayasım zırlayasım geliyo.... 3 hafta sonra doğurcakkk :KK31::KK31::KK31: kıskanmaktan nefret ediyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!

ben sıkıldım artık bu durumdan ama hayırlısı artık ne yapalım.ezan okunuyor ezanlar yüzü suyu hürmetine rabbim sesimizi duysun bizedebir bebek versin inşallah

inş canım ya rabbim duysun sesimizi...duyduğum her şeyi yapamaya çalıştım 2 yıl boyunca ama inan çok yoruldum artık...ya bazen şöyle düşünüyorum olacağı varsa olacak zaten ben kendimi yırtsam da yerlere atsam da nafile hiç bir şey olmaz allah yazdıysa olacak,o yüzden gününü beklemekten başka çaremiz yok...

temizliği bile canı isterse yapıyor üstelik ve oruç tutuyorum işten gelip biraz uzandım diye ooooo bir ton laf

bu ay normale döneceğim inşallah.Ayda 15 gün hamile gibi geziniyorum.o bile zevkli ya

Gerçekten ya. Bu ay idrar testim pozitif çıktı ya, kan testi sonucunu görene kadar geçen birkaç saat çok güzeldi.

ya evet bende mesela adetime 15 gün kala ağır bir şey kaldırmıyorum , ilaç içmiyorum..adet olunca başlıyorum halıyı malıyla uğraşmaya :))

Aynen. :44:

adet tarihime 2 gün var dayanamayıp kan testi yaptırdım. ovulasyonumun 12. günü oluyor aynı zamanda. Ve 41.18 çıktı çok şükür. inş tutunur. daırısı tüm isteyenlere..

X