Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Sen çok haşere yutuyon heralde iyi biliyosun bu işleri belli, kokudan anlıyosun. Kokarca seni.

Ben turnayı gözünden vurmuşum kayınvalide bakımından. Ama anne başka tabi ahh ah.

benim anne de idare eder.ben işten geliyorumbir yemek yapıyor.yaptım diye söyleniyor.bari sofrayı hazırla zırt vırt

eşim bi de sınıf öğretmeni her gün çocuklarla birlikte, geliyor anlatıyor öğrencilerini üzülüyorum bazen benim çocuğum olsa şöyle yapardım falan filan gibi şeyler anlatıyor çok zor bi durum eşim için ama allahın takdiri eğer kaderimiz de varsa olur..

az önce benimkide benim çocuğum olsa var ya dedi.üzülüyor insan tabi

aynen canım ..hani allah korurun bi kaza geçirirsin ölümden dönersin de allah seni bana bağışladı dersin ya...eşimde sorun çıkınca, ameliyat falan olunca eşime şunu söyledim allah seni bana bağışladı sen yanımda ol yeter dedim..biz elimizden geleni yapalım olursa olur, olmazsa ne yapalım kendimize yeteriz dedim...

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: isminin altına yazıyorsun.örnek eş diye.ben seni örnek eş ilan ettim

kızlarrr çamaşır suyuna idrar döküp gebelik testi deneeyn var mı:))) ya çamaşır suyu ile idrar karışınca zaten köpürür ,köpürünce gebelik var demekmiş

inanma böyle saçma şeylere.karbonat dediler.gönderdim adamı zorla karbonat aldırdım.yaptım köpürdü ama hamile değildim.geç bunları

inanma böyle saçma şeylere.karbonat dediler.gönderdim adamı zorla karbonat aldırdım.yaptım köpürdü ama hamile değildim.geç bunları

:)) evet canım banada saçma geldi zaten...çamaşır suyu ile uğraşacağıma gider test alır yaparım daha iyi olur sonra köpürecek hamileyim diye ortalıkta gezecem düşünsene:))

X