Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Bugun ablamin eltisinin bebegini gormeye gittik hastaneye/...
masallah cok tatli bir kiz.....
ablamin eltisine dedim ya sen bosver gel bu kizini bana ver.....
hazirda varken niye zahmete gireyimki sen kirkîn cikinca bir daha yap.....
dimi ama hazirda varken.....

hemmen gel ben korkmam misafirden hem bugün ilk kez bir tarif denedim arap kurabiye adı lezziz bir tarif çayın yanında ii gider

Kiz becerikli hatunum su tariflerini banada ver ya, ben cok yeteneksizim bu konuda, hele bi kek yapiyorum tig gibi masallah incecik
Kocam dalga geciyo muhendisin yapacagi kek iste boyleplaka gibi olur nolacak diye, yapamiyorum ya bi turlu kabarmiyo keklerim

tarifini versene canım bende deneyeyim...
malzemeler : 3 tane haşlanmış yumurta sarısı,1 margarin oda sıcaklığında,1 vanilya ,aldığı kadar un (kabarma tozu yokkkk)
üzeri için: yarım su bardağı nesquick yaım su bardaı pudra şekeri yarım su bardağı kakao

yapılışı: yumurtanın sarılarını iyice ufala sonra margarin ve vanilyayı ekle iyice karıştır sonra yavaş yavaş unu ekle sonra fındık büyüklüğünde hamurdan al eğer çabuk şekil alıyorsa un ekleme daha sonra 170 derecede 15 20 dk. pişir.ayrı bir kapta pudra şekeri nesquick ve kakaouyu karıştır.fırından çıkardıın kurabiyelri sıcak sıcak bu karışıma bandır sıcak olmasının nedeni karşımı içine iyice çekmesi o kadar çok basit yani tatlım afiyet bal olsunn:))))

ben de tarif çok ama :))

sağol tatlım deneyecem...haşlanmış yumurta sarısıyla ilk defa pasta yapacağım...

ben de tarif çok ama :))

Sagol balim, yarin deniycem yazarim nasil oldugunu, bide bana su kekleri nasil kabartacagimi ogretsen, bide pogaca tarifi versen hani su agizda sekerli bi tat birakan yumusak pogacalardan, nasil mutlu olurum sevincten ...tum tavana vurur

Burdayımmm yorgunluktan sık giremiyorum. Yeni bat 25 Kasım gülüm.
kızlar çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.iyi çıkacak gibi.radyoloji doktorunun söyledikleri rahatlattı beni.birde ağrımın olmayışı
Kesin çok iyi çıkıcak senin sonuç. 6. aya kadar hamile kalamazsam ben de çektiricem.

Ovulasyon testi kullanan bacimlar marka tavsiye edin bakem

Ben de Laboquick kullandım memnun kaldım. Ovulasyon zamanımı yakaladım. Olmadı o ayrı tabii

kılar kan verdım negatıf haklısınız ayrıca bılgılerımı eksın yazmısım 24 yasındayım 15 aydır evlıyım 1 yıldır beklıyorum :2:

değişik muhallebi ile yapılan tarifin var mı canım? benim muhallebili tatlılar çok hoşuma gider...

ben muhallebili tatlıları sevmem ama kıbrıs tatlısı diye bir tarif var üzerine tavuk göğsü falan yapılıyo o da güzel ama muhallebili tarif yok tatlım :)

Sagol balim, yarin deniycem yazarim nasil oldugunu, bide bana su kekleri nasil kabartacagimi ogretsen, bide pogaca tarifi versen hani su agizda sekerli bi tat birakan yumusak pogacalardan, nasil mutlu olurum sevincten ...tum tavana vurur

canım benim kekim çok güzel şişer...1 su bardağı şeker,3 yumurta,1 su bardağı süt,portakal rendesi,1 adet kabartma tozu, bir adet vanilya, aldığı kadar un...kafama göre takılıyorum bu ölçüye uygun bazen kakaolu keke yapyorum bazen fındıklı ama güzel şişiyor..mutlaka 180 derece olacak daha fazla yüksek sıcaklık olmaz...zaten hamur tarzı pastalarda yüksek ayar tatlılarda düşük ayar lazım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…