Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
ne diyorsun kız sen.bana bozuk mu demek istedin.memnun değilim işte alla allaaaaa

bak işte aklıma bi şey daha geldi bozuk muyum deyince:)) benim arkadaşımın bir yıldır çocuğu olmuyordu,kız kaç kere doktora gitti tüplerine her şeye baktırdı bi sorun çıkmadı , ama kaynanası oğluna toz kondurmayacak ya kıza hergün sen bozuksun bebek o yüzden olmuyor diyormuş,en sonunda oğlu gitmiş doktora sorun onda çıkmış.. oğlu,annesine sorun bende kıza yüklenmeyin demiş,k aynana değil mi işte bu sefer de 1 sene korunmasaydın olurdu demiş:))

Son düzenleme:

konuyu değiştirme sen bana bozuk dedin (

zor yanlızlık zor

benim eşimde düğüne gitmişdi az önce geldi

Bizim dugunde yarin....
Ya aslinda kinaya gidecektim esyalarimi arabanin bagajina koymustum her ihtimale karsi....
kina iptal edildi gelin tarafinin bir tanidigi olmus turkiyede....
tam evdén cikarken tel geldi gelin evde yapiyoruz.... Ben gitmedim kuzenimi gelinin evinin onune biraktim gittim....
sirf gece arabayi kullanirken zorlanmim diye.....
simdide cok pisman oldum cocuklari esime. Birakip gideydim daha sonra kac kere telde arayip cagirdilar....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…