Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Sagol balim, yarin deniycem yazarim nasil oldugunu, bide bana su kekleri nasil kabartacagimi ogretsen, bide pogaca tarifi versen hani su agizda sekerli bi tat birakan yumusak pogacalardan, nasil mutlu olurum sevincten ...tum tavana vurur:KK52:

yağsız kek: çok güzel kabarır eminim 4 yumurta 4 çay brdğ.şşeker 4 çay bardağı un vanilya kabartma tozu kekin kabarması içinn ilk önce yumurta ve şekeri yumurtalar bemmmmbeyaz olana kadar karıştır sonra dier malzemeleri koy çırp kabartma tozunu koyduktan sonra da çok karıştırma ki daha çok kabarsın bu bir kalıp kekidir tepsiye dökmeee:) 180 derecede önceden ısıtılmış fırında pişir tatlım fırının kapaını da zırt pırt açma pişene kadar bekle hattta:)

Siparişlerimi verdim şimdi sıra regl bitmesinde laoquik miydi ondan söyledim bakalım bu ay ne olucak ya ben bugun çok rahatsızlandım kortizonlu ilaç almak zorundaydım iyileşmem için rabbim hayırlısını ver die boşa demiyoruz ya şimdi hamile olsaydım dünyanın ilacını alıyorum şuan almasam nefes alamıyorum belkide sıkıntı olcaktı

Son düzenleme:
Burdayımmm yorgunluktan sık giremiyorum.:KK25: Yeni bat 25 Kasım gülüm.

Kesin çok iyi çıkıcak senin sonuç. 6. aya kadar hamile kalamazsam ben de çektiricem.

Ben de Laboquick kullandım memnun kaldım. Ovulasyon zamanımı yakaladım. Olmadı o ayrı tabii:KK14:

Ekliycem canim bilgisayar elime gecer gecmez telefondan yapamiyorum cunku
Bende laboquick aliym o zaman canim madem begeniyorsunuz. Sagol cevabin icin tatlum

Sagol balim, yarin deniycem yazarim nasil oldugunu, bide bana su kekleri nasil kabartacagimi ogretsen, bide pogaca tarifi versen hani su agizda sekerli bi tat birakan yumusak pogacalardan, nasil mutlu olurum sevincten ...tum tavana vurur:KK52:

merhaba tarantula uterus bikornis olduğunu okudum yanlış anlamamışsam.bana da uterus bikornis teşhisi kondu. özelden yazamıyorum diye burdan ulaşmak istedim sana . aslında sormak istediğim çok şey var rahatsız etmezsem...

kuzumzumzumzum bende poaça tarifi var ama ezbere bilmiyorum o şekerli tat bırakan şeyin adı mahlep poaçalrın içine ondan koyulduğu zaman tadı şekerimsi oluyor ama ben hiç denemedim :))

kılar kan verdım negatıf haklısınız ayrıca bılgılerımı eksın yazmısım 24 yasındayım 15 aydır evlıyım 1 yıldır beklıyorum :KK43::2::KK50::KK50::KK43::KK43:

Tatlım o gebelik testinde hayal meyal çizgi çıkan günlerde ilişki olduysa, bat günü alırız hayırlı haberini inşallah:) ekliyorum bilgilerini

yağsız kek: çok güzel kabarır eminim 4 yumurta 4 çay brdğ.şşeker 4 çay bardağı un vanilya kabartma tozu kekin kabarması içinn ilk önce yumurta ve şekeri yumurtalar bemmmmbeyaz olana kadar karıştır sonra dier malzemeleri koy çırp kabartma tozunu koyduktan sonra da çok karıştırma ki daha çok kabarsın bu bir kalıp kekidir tepsiye dökmeee:) 180 derecede önceden ısıtılmış fırında pişir tatlım fırının kapaını da zırt pırt açma pişene kadar bekle hattta:)

Sağol tatlım tarifine sağlık, yapıcam
ne olmuş peki?..

Sormadım canım, çok üzgündü zaten bide anlattırıp üzmek istemedim
Siparişlerimi verdim şimdi sıra regl bitmesinde laoquik miydi ondan söyledim bakalım bu ay ne olucak ya ben bugun çok rahatsızlandım kortizonlu ilaç almak zorundaydım iyileşmem için rabbim hayırlısını ver die boşa demiyoruz ya şimdi hamile olsaydım dünyanın ilacını alıyorum şuan almasam nefes alamıyorum belkide sıkıntı olcaktı
Hayırlı olsun siparişin tatlım, ayrıca geçmiş olsun, dikkat et kendine
ben memnun kalmadım bak dikkatini çekerim yaaa.beni neden dikkate almıyorsunuz??????????
Sen kazana düştün
merhaba tarantula uterus bikornis olduğunu okudum yanlış anlamamışsam.bana da uterus bikornis teşhisi kondu. özelden yazamıyorum diye burdan ulaşmak istedim sana . aslında sormak istediğim çok şey var rahatsız etmezsem...

Rahatsızlık ne demek tatlım, ne istersen sorabilirsin

kuzumzumzumzum bende poaça tarifi var ama ezbere bilmiyorum o şekerli tat bırakan şeyin adı mahlep poaçalrın içine ondan koyulduğu zaman tadı şekerimsi oluyor ama ben hiç denemedim :))

ayyy gerçekten mi bende şeker sanıyorum o tadı, canım ya bana yazman lazım tarifini, loluuuuurrr, lütfeeeennnn, mahlepppppp, özel uçaaak, gemiiii, ufolar aşkına

X