Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

her ikisini de denedim ayrıca 2 ayrı dua çektim geçen ay maalesef olmadı.rabbimden umut kesilmez ama

ya bi türlü anlattıramadım zaten merak ediyorum:))

kısa bişi anlatıyım size...

eşimin yengesi benim çalıştığım yerde mutfakta çalışıyo..

2 aydır regl olmuyomuş, kadın 40 küsür yaşında.
patronlardan birine ayyy ben hamilemiyim, menopozamı giriyorummm ne diyo konuşmuşşşş

manyakkkk bu aile manyakkk
bi kocam çıkmış içlerinden nasıl olduysaaa

:))))) ya işte nerde ne konuşacağını bilmek lazım. benim bi arkadaşım var hamileydi geçen yıl kocası okuldaki öğretmenlere eşim bu ara mantar olmuş ya çok sıkıntısı var demiş ,benim arkadaşlar sormuş ayak mantarı mı yok demiş, bu adam hep böyle nerde ne konuşacağını hiç bilmez...

Allah insani boyle ele verir iste.....Bu arada kizlar nasilsiniz bakem.....

aayyy karşısındaki bekar bi adam bide, olacak şey değilll

aileden uzağız aslında eşşim gidip gelmez hiç birine iyiydik biz böle ama
işsiz kalınca düştüm yanına :)

bi arada, ben yanındayım diğer patrona anlatıyo...

evde küpe toka buldum, kızımın da değil, bu oğlanla ne yapcaz bilmiyorum eve kız getiriyo sürekliii...

yerinn dibine girdim çıkamadımda odadan

sonra söyledim patroncuğa, ailemden biride olsa ben konuşmalarını onaylamıyorum, benzer bi konuşma olursa,
ben çıkarım bilginiz olsun diyeeeeeeee

aileden olmsıda dert arkadaşşş

evet canım aman nasıl bi kadınmış niye patronuyla konuşuyor ki böyle, amacı ne yani...ama sen sanki boşanma ile ilgili bişey anlatacaktın yoksa bu kadın kocasından mı boşandı?

Yavaştan gideyim artık, bu ay iyi çalışmam lazım,

gerçi tam gıdaklayacağım zaman kociş gece vardiyasına geçiyomuş ama yapıcammm bu ayyy yapıcammm

evet canım aman nasıl bi kadınmış niye patronuyla konuşuyor ki böyle, amacı ne yani...ama sen sanki boşanma ile ilgili bişey anlatacaktın yoksa bu kadın kocasından mı boşandı?

bunu bacısının kızı , kaynının oğluyla evlendi
onu anlatıcammm
da
yarın öğleden sonra artık
ikinize birden özelden yazayım aynı anda anlatmış olayımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…