Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
kızlar çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.iyi çıkacak gibi.radyoloji doktorunun söyledikleri rahatlattı beni.birde ağrımın olmayışı

Canım inşallah sonucun temiz gelir de yaşak bitince başlarsın çalışmalara tekrar, üzme kendini ama, habire deneyipte olmayacağına, en azından bi sorun varsa çaresine bakılır, bir kere denersin olur tatlım tatlım

ben şaka yaptım canım:)) hani herkes mucize, nazlı, hediye koyarya uzun zaman olmayınca falan, bizim bebeğimiz de varikosel yüzünden gelmiyor, oğlumuz olursa varis koyarız artık:))

bende soyadımıza uyum sağlasın diye çabalıyorum

yakında adı çamur olacakkk

çok takılmıyorlardı zaten.hayırlısı olsun herkesin hakkında.konular yakın ya belkide ondan paylaşmadı.olsun herkesin hakkında hayırlısı.orası burası farkeymez.arkadaşız hepimiz.iyidir onlarda.ben onlarla tanıştım kadınlar kulübünde ilk

Tatlım o sorun çözüldü, hallettik, kapatabiliriz yani o meseleyi :)

kız enerjisi bitmiyor maaaaaaşlallah
benim yengem 9 ay adet görüp ağrılarla hasteneye gidiyor doğum yapıyorsun diyorlar :))

bendede yokkk ya, kapı komşum bizi görünce kapıyı kapatıyooo

öcümüyüz arkadaşş

anlamıyorummm ki

:))) ya kızlar komşu deyince bizim üst komşumuz her gün ayrı bi gürültü yapıyor ya bi gece çamaşır makinesi açar 1 de falan ,bi gece elektirik süpürgesi açar hergün zaten çakma sesi var...geçen fındık mı ceviz mi ne kırıyorlardı saat 10 da çıktık eşim uyardı seslerini kestiler ...eşimle genelde 12 - 1 arası yatarız hafta içi...bu aralar saat 11 12 arası yatmaya başladık ya üstekilerin seks sesleri geliyor sanırım hep 11 12 arası yapıyor bunlar daha önce hiç denk gelmemiştik çok şaşırdık ya ...gece gece uyuyamadık ne yapcaz bilmiyorum hergün yapıyor bunlar.. hadi diyecem bebekleri yok çalışıyorlar o da değil,6 aylık kzıları var...napcaz ya çok gıcık verici bişey...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…