Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
kııığğğz hayırlı olsun, sağlıkla kucağına al inşallah.

adet gününde nasıl olduda aynı tona geldi o çizgiler.ikiz neyin olmasın kız bunlar..

kııığğğz hayırlı olsun, sağlıkla kucağına al inşallah.

adet gününde nasıl olduda aynı tona geldi o çizgiler.ikiz neyin olmasın kız bunlar..

daha neler bizim sülpde sülalede ikiz hiç yok olursa ilk olurum heralde adet gününün ertesi olmasın mı? daha çift çizgi ben ilkinde yaptığımda da hemencik çıkmıştı.

hadi senden de haberleri bekliyoruz :)

günaydın kızlar hepinizi kocaman öpüyorum ve kucaklıyorum dün öğrendiğim çok ilginç birşeyi anlatayım sana bir arkadaşımın kız kardeşi hamile kalamıyormuş doktora gitmiş erkekmiş doktoru ve kendisine demişki benim hamile kalma ihtimalimle senin hamile kalma ihtimalin aynı ne kadar üzücü bi düşünsenize ayrıca ne kadar yanlış bir yaklaşım neyse arkadaşımda araştımış ve kızılcahamam kaplıcalarının faydalı olduğunu öğrenmiş ve kardeşini götürmüş 1 ay boyunca hemen hemen hergün gitmişler ve sonuç 1 ay sonra hamile kalmış o bir aylık süreçte inanılmaz akıntı olmuş pislik akmış hep sonra tıkalı olan tüpler hep temizlemiş kendini yani umut hep var neyse sabah sabah kafanızı şişirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…